Asi někdy

Myslela jsem, že to myslíš tak, jako já. Že jsme na jedné vlně, že to tak chceme oba.

Víš, čím jsem prošla, co mě trápilo a jak žiji. A já vím, jak ty. Řekli jsme si, že počkáme na vhodnější dobu. Málokdy totiž říkám, že na něco počkám.

Tak nějak ses mi za tu dobu zaryl pod kůži a je to vážně fajn. Říkala jsem si, že jen tak něco mě nepotká, že mám asi smůlu na lidi. Ale bylo to krásné a je stále.

Jen jsem trochu doufala, že budeš chtít znát víc mě tak, jako chci já tebe. Trošku té škody spadlo na mé srdce.

Nevím, co si myslet, zda mě jen šálí zrak, nebo je to vážně na delší dobu.

Rozumíš mi, věřím, že i já rozumím tobě, nenudí tě moje slohy a moje věčně svěřování se vším možným. Děkuji za slova podporu a za tu pomoc v době, kdy jsem nejvíc někoho takového potřebovala mít. Sice by se to nějak zvládlo, ale s Tebou to bylo ještě krásnější. Písmena, slova, občas mi to hraje v hlavě, cos napsal a jak jsem se pak krásně cítila.

Jsi vážně skvělý člověk a ještě skvělý, žes mě nenutil, abych byla po vůli.

Správná doba je a možná už třeba ani lepší příležitost nebude, je škoda, že se dovídám „ne promiň“. Trochu to ranilo, těšila jsem se, trochu mě to zklamalo, trochu jsem to i čekala, ale beru to. Nechci tě nutit, nechci, abys kvůli mně přerovnával svůj život do jiné podoby, když si takhle šťastný.

Třeba někdy za nějaký čas to vyjde. Ale to jen třeba.

Vím jen to, že se mi zas přestáváš ozývat, nevím proč a nedomýšlím si vůbec nic. Jen ti přeji to nejlepší do života a hodně štěstí, ať si šťastný takhle jak jsi i bez mé přítomnosti. Protože si zasloužíš být šťastný. Připadalo mi, že jsme oba jak raněná zvěř a to nás pojí.

Byli jsme, možná jsme pořád. To nevím, víš to ty, protože ty rozhoduješ o dalším průběhu. A slibuji si, že za delší čas to zkusím znovu a snad na mě už budeš mít čas a snad už se ti trefím do harmonogramu a bude to fajn, budu skákat štěstím, když mi povíš ano. Ale když ne, tak to zkusím znovu za delší čas.

Asi je tohle můj dočasný úděl, protože ty mi za to stojíš.

Říkáš, že snad někdy jindy to vyjde. Už jsem to od tebe četla 4x? Nebo prostě několikrát? Nevadí, je to jen pár promrhaných hodin, to zvládnu.

V minulosti jsem promrhala víc času, tohle je v pohodě. Protože na dobré lidi se vyplatí počkat a přizpůsobit se.

Snad tentokrát neztratím tolik hlavu, abych měla nadále rozumný úsudek a nemusela dělat někomu voodoo panenku, snad tentokrát mě to nezraní tolik, že bych musela utíkat. A já věřím, že tohle bude dobré, tak snad si tohle řeknu i za půl roku, že jsem uvažovala správně.

Jednám dle svého srdce a já to prostě jen zkusím. Ale pokud nechceš tak mi to řekni rovnou, ať mi neprodlužuješ trápení a vlastně i sám sobě. Chci jen pravdivou a klidnou odpověď a žádné tahání za nos. Protože oba moc dobře víme, jak manipulace bolí.

Asi je na Tebe brzy, na mě je správný čas, tak počkám, ono nějak bude, nějak čas ukáže. Snad máš pravdu a není tohle jediná poslední příležitost. Snad to vše zraje jak víno a že časem to bude ještě lepší. Pokusím se tomu uvěřit.

Jen mi prosím neubližuj oblbovacími větami a sliby, které by se neplnily. Radši mě odkopni rovnou, pokud se ti nehodím do života, unesu to a zvládnu.

A pokud je to všechno jen na dobré cestě a časem to bude lepší, tak už se nemohu dočkat toho, až se to naplní v realitě a vzejde to do realizace z tvé mysli a z tvých představ.

Buď šťastný takhle jak jsi s lidmi se kterými trávíš čas a v aktivitách, které máš rád, budu myslet a přemýšlet o Tobě v dobrém, že jsi šťastný. Vím, že jsi výborný v tom, co děláš a vím, že ti lidé tě mají rádi, proto s nimi trávíš čas. Přeji jen to nejlepší pro Tebe, ať máš každý den úsměv na rtu, když budeš vstávat a já si to budu moc představovat, že je to pravdou. Doufám, že na Tebe budou všichni nadále hodní a budeš mít samé krásné zážitky o kterých mi napíšeš. Budu ráda a budu jedině ráda, když čas ukáže, že ještě někdy bude lepší příležitost než je teď a snad dojde na tvá slova.

Zdroj obrázku: PRO NÁLADU. Pro náladu [online]. [cit. 29.5.2020]. Dostupný na WWW: https://www.pronaladu.cz/thoughtoftheday/nekdy-se-musis-rozbehnout-abys-videl-kdo-pobezi-za-tebou/

O Sára Lhotáková

Jsem zrzavá slečinka trochu spisovatelka a trochu víc hudebnice, píšu a tvořím o čem chci.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *