Co vše se dá vycítit?

Znáte to, někdy něco cítíte dopředu a nevíte proč, ale prostě jen cítíte, že se to stane.

Uběhne pár dnů a ono se fakt stane. Takhle se vám to několikrát během života opakuje. Nejprve jde o důležité věci v danou momentálně chvíli, které časem na důležitosti pominou. Pak jsou to už i detaily na které moc nikdo nehledí a považuje je za náhodu a drobnost. Člověk si zvykne. Protože ta počáteční euforie toho, že umíte vycítit co se stane, budoucnost a některé další věci, co třeba lidé doopravdy cítí ačkoliv se chovají jinak, vycítit lež, vycítit traumata lidí, které skutečně v sobě mají atd. Nejdřív je to prostě velký bum, když tohle začínáte cítit a připadá vám to nadpozemské.

Tak žijete, zažíváte, buď jen pro sebe, nebo to někomu sdělujete, anebo toto používáte jako pomoc ostatní, je to na vás, jsou to přeci vaše schopnosti. V této fázi hodně lidi všem to říkají a sdílí, píší to i na internetu a ve fórech, připadají si nejdříve divní, pak obdarovaní, výjimeční, citliví, senzibilní, s mimořádnými schopnosti. Časem však se to už láme a buď se lidi rozdělí do fáze, kdy své schopnosti chtějí popřít díky nějaké špatné události, nebo něčemu špatnému, co je vyděsilo protože to viděli a předpověděli, anebo jen prostě už nechtějí, aby je ostatní využívali pro jejich schopnosti. Aneb do fáze, kdy to přijmou a rozhodnout se tak své schopnosti nadále zkoumat, zajímat se o ně a posilovat. Tací lidé, kteří to přijmou bez té kritické fáze popření tak většinou to jsou lidé, kteří se pak jednoho dne dopracují k tomu, že své schopnosti používají pro lidi, většinou jsou to osobní terapeuti, koučové, věštkyně, kartářky, astrologové, nu prostě dělají v tomto odvětví a většina lidí se tím pak i živí a své schopnosti aktivně používají a jsou rádi.

Nuže, když se však podíváme na lidi, kteří v jistý moment svého života tyto bladodárné schopnosti chtějí popřít, tak se u nich stane buď, že to v sobě totálně zabijí, že skutečně se jim podaří jejich schopnosti utlumit a po nějakém čase, kdy se absolutně přestanou o to zajímat, tak se jim to skutečně vytratí ze života a žijí normálně život bez těchto schopností. Dá se to v sobě zablokovat, sice tento postup nedoporučuji, ale někteří lidé to tak udělali.

Anebo i když to v sobě popřou a nechtějí to cítit, tak je pravda, že na nějakou dobu mají klid a nevídají to, neděje se jim nic, nějakou dobu ty schopnosti opravdu spí, ale ono mezitím právě skrytě sílí a po nějakém čase – je to však hodně individuální, se znovu probudí a začne to opět sny, vizemi, cítěním, předtuchami a většinou je to ještě přesnější, konkrétnější a můžete vycítit i více.

To znamená, že pokud jste doposud uměli vycítit třeba, že u zkoušky nebo pohovoru uspějete na výbornou, tak nyní třeba můžete vycítit i průběh té zkoušky, či pohovoru, nebo třeba můžete vycítit jaký je ten personalista charakter a zda je upřímný. Můžete začít vycítit zdravotní stav lidí a taky kdy umřou (ano i to se dá vycítit, ačkoliv se to nikde neříká a veřejně se to nepraktikuje), můžete vycítit nálady lidí, jejich komplexy, traumata, strachy, to po čem touží a stačí jim hledět do očí a vnímat je. Postupem vám pak stačí jen minimum, třeba i jen fotografie a dokážete cítit.

A ano ty schopnosti prostě jsou daleko víc posílené než předtím a přesnější. Je to paradoxní, ale děje se to.

Můj názor je ten, že hodně lidu, kteří tyhle schopnosti mají tak se někdy snažili je v sobě potlačit a chápu proč. Leckdy prostě lidsky řečeno ty schopnosti nechcete mít, ať už jde o to, že cítíte něčí rozchod, vycítíte hádku, podvod, lži, špatný zdravotní stav, vycítíte nemoc, cítíte něčí smrt, vycítíte nehodu, vycítíte něčí finanční problémy. Ano, někdy prostě jsou věci, které vycítit člověk nechce, lidsky řečeno. Někdy je toho moc a nejhorší je ten pocit před, kdy vy už to víte a jen čekáte, až se to odehraje.

Myslím si, že je fakt hodně lidu, co to v sobě chtělo potlačit a už tohle necítit, nevědět, neznat. Mnohem víc lidí než těch, kterých se tím doposud zabývají. Dokážu pochopit, že někdo, kdo o tyhle schopnosti neprosil a teď něco takového zažívá a cítí tak je kolikrát i nešťastný, ať už kvůli sobě, nebo kvůli lidem. Ať už vidí věci, které nechce vidět, nebo ho lidi využívají.

Je to leckdy těžké se s tím vyrovnat a přijmout to. Myslím si, že ten komu byl tento dar dán, ho stejně bude mít a nikdy ho neztratí, i když se o to bude snažit, tak si myslím, že si to vždy najde cestu. Je to však hodně individuální. Někomu je to opravdu dané, aby to tak měl celý život, někomu je to dané jen na chvíli, aby to zažíval a pak již nemusí.

Proto když je člověk v tom bodu zlomu, kdy to cítit nechce, ale přeci se mu to děje, tak co bych poradila stejně bude nejlepší to přijmout jako svou součást, ačkoliv je to pro někoho k vzteku a nechce to a bouří se proti tomu, všechno tohle chápu a soucítím, však čím větší odpor bude člověk mít, tím intenzivněji se to bude projevovat. Tohle je na každém z nás, jak to v sobě přijme, nedokáže říct návod, jak je to nejlepší pobrat. Každý jsme originál. Možná je i vhodné zkusit vyhledat někoho, kdo se zabývá duchovnem, někoho na jedno či dvě sezení, nebo nechat nahlédnout do minulých životů, podstoupit regresi, pro lepší pochopení, proč se to člověku děje.

Nebo zkusit nechat své podvědomí, že si položíte sami sobě otázku, proč máte takové schopnosti a nechat to na snech, třeba se vám ve snech vyjeví něco, co vám pomůže vše víc pochopit a pochopit sami sebe. Chce to čas a praxi sám se sebou, zkusit o tom sehnat více informací a jaké to má souvislosti s vámi.

Zdroj obrázku: ASTROHLED. extra.cz [online]. [cit. 19.11.2020]. Dostupný na WWW: https://www.extra.cz/jak-si-zlepsit-vesteckou-intuici-prectete-si-jednoduchy-navod-a-stante-se-opravdovym-profikem

O Sára Lhotáková

Jsem zrzavá slečinka trochu spisovatelka a trochu víc hudebnice, píšu a tvořím o čem chci.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *