Jak se dá manipulovat sexem?

Dá se vesměs manipulovat s lecčím, stačí k tomu prostředek (peníze, sex, alkohol, moc,…) a  trochu strategického myšlení k tomu, aby člověk manipuloval, nu a taky trochu té vypočítavosti.

Za život jsem došla k názoru tomu, že ten kdo chce toho od života nejméně je nejšťastnější a stále si za tím názorem stojím, jelikož je tomu tak. Měla jsem za to, že ten kdo chce víc a víc a od života tak je snadným terčem manipulace. Jelikož jsou lidé, kteří nám dokáží poskytnout to, co člověk chce, však dokáže toho velmi snadno zneužít a nás zneužít ve svůj prospěch.

film-6455-medium

Čím víc v sobě budeme popírat to, že vůbec něco chceme a chceme toho víc a víc tak tím víc to paradoxně budeme chtít. Proto nejvíce chutná zakázané ovoce, jelikož to co je zapírané obvykle to lidé chtějí, jelikož je to z nevysvětlitelných důvodů přitahuje.

Když se vrátím k původnímu titulku článku. Ano, sexem se dá velice snadno manipulovat.

O pár let dříve jsem nevěděla, jak je to možné, avšak ano je to možné tak, že ani si neuvědomíte, že je s Vámi manipulováno.

Stačí se svěřit to co chcete nesprávné osobě, která si to přebere dle svého a Vaše choutky, či to co máte rádi obrátí proti Vám tak. Že Vás naláká na to, že Vám poskytne to co chcete, ale za něco, co Vy urobíte tomu člověku.

Dřív jsem si myslela, že sexem manipulují více ženy. Jelikož většinou muži mají větší chtíč než ženy a tak ženy využívají výmluv na cokoliv, jen aby se sexu vyhnuly, anebo z toho vymlouvání co nejvíce vydražily. Neříkám, že to tak praktikují všechny ženy, to určitě ne, ale některé to praktikují.

Když žena odepře sex muži, který má větší chtíč jak ona tak muž udělá hodně jen pro to, aby sex byl, jelikož více sexu holduje než ta žena, která má nižší chtíč. V tomhle má žena výhodu, že může zatrhnout sex a muž je v háji, či v patřičných místech, jelikož nemůže dělat nic s tím. Když se žena zapře, tak s ní ani hora nepohne.

Anebo se nechá přemlouvat, nebo se nechá masírovat, mazlit, opečovávat a až pak milostivě svolí. Či to udělá tak, aby se jí muž víc věnoval při sexu i tak se dá z toho vytěžit.

Existují však i obrácené role, když muž může ženou manipulovat, jelikož se může stát, že žena má vyšší apetit než muž. A to tak, že ji nechá vycukávat do té doby než se uráčí svolit k sexu muž. Nechá ji čekat na něj, nechá ji aby mu první psala, aby první začínala sex, aby se jemu převážně věnovala a on z toho měl co největší potěšení. Nechá ji čekat, protože ví, že čekat bude a o to víc když je do něj zamilovaná.

I muž se dokáže vymlouvat na bolest hlavy, nemoc, únavu, vytížení, směnu v práci, negativní atrologické rozložení hvězd a planet, nedostatek času, nepohodlí, atd.

V této situaci je o trochu znevýhodněn člověk, který má vyšší apetit, jelikož ten svůj apetit potřebuje aplikovat a uspokojovat a potřebuje k tomu toho druhého a pokud ten druhý není chápavý a nesobecký tak toho obvykle takto zneužije.

Anebo toho člověka neúmyslně namanipuluje do situace, kterou vlastně ani nechtěl zažít, však kvůli sexu, nebo kvůli tomu člověku to klidně urobí a tím trochu sebe-zapře sám sebe. Protože chtíč ovládá člověka.

A když ten člověk ví, jak na Vás tak vždy Vás dostane. Můžete odříkat jak chcete, ale tělo je neoblomné a nemůžete zapřít sami sebe to co ve Vás je a jak to vše cítíte.

Nevěřím, že někdo kdo dříve holdoval sexu je ze dne na den změněn na úroveň člověka, kterému stačí sex jednou za měsíc.

Nevěřím ani tomu, že někdo kdo nepotřebuje sex po většinu života, nebo do dosavadní chvíle tak najednou je závislý.

Když už změna tak postupně, však ne ze dne na den.

Sex je sice manipulačním prostředkem, avšak pouze v případě, že jej praktikujete se sobcem, který z toho chce vytěžit co nejvíce a Vás využít ve svůj prospěch. Ten kdo Vás takto využívá, protože ví, že je to Vaše vášeň či slabina tak jemu nejde o Vás, jemu jde vždy jen o sebe a svůj prospěch. Protože ten člověk ví jistě jak na Vás a dopuje si tak ego, že Vás vždy dostane na tu jistou věc.

Ano, je tomu tak, ale vše je o lidech. Když potkáte někoho, kdo jen nesobecký a dokáže pochopit to jací jste už nikdy nemusíte být manipulováni. Vše je o lidech.

Sex se dá velmi snadno zneužít a využít a být manipulačním prostředkem, však záleží na těch praktikujících osobách.

Je to sice otevřené téma a velice intimní, avšak proč o tom mlčet, když se to děje?

Tímto článkem nechci nikoho urazit, či srazit, jen chci poukázat na to, jak se krásný čin dá zneužít a manipulovat s tím. Neříkám, že všichni se tak chovají, jen reaguji na to, co jsem slyšela.

Myslím si, že člověk, který sice chce víc než ten druhý není tak úplně znevýhodněn, stačí jen si pečlivě vybrat toho, koho si k sobě pustíte k tělu, nezahodit rozum jen kvůli tomu, že někdo Vás nechává vycukávat a hledí jen na sebe. Nemusí Vám být líto opustit člověka, který s Vámi manipuloval, ten člověk si najde jinou osobu, anebo to pochopí časem, však hleďte v tu chvíli na sebe, jelikož Vy na to nejvíce dojedete pokud tu manipulující osobu budete připouštět k sobě znovu a znovu. Bude Vás to trápit pomalu, jistě a dlouho.

 

Zdroj obrázku: KINO SCALA. kinoscala.cz [online]. [cit. 27.5.2016]. Dostupný na WWW: http://www.kinoscala.cz/cz/film/nymfomanka-cast-ii-reziserska-verze-6455

O Sára Lhotáková

Jsem zrzavá slečinka trochu spisovatelka a trochu víc hudebnice, píšu a tvořím o čem chci.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *