Jak si myslí, že na něj nedojde karma

Myslíš si, jak si na ostatní vyzrál, myslíš si jaký si borec, když jednáš suverénně a jak si získáš lidi na svou stranu. To si jen myslíš, ve svých snech. Realita je jiná. Všichni na tebe kašlou a nikdo tě nemá rád z tohoto okolí ve které se chvíli ocitáš, ale jsi tu jen host, který už odchází a je na odchodu a všichni oslavujeme tvůj odchod, protože si byl člověk, který se sem jen vnutil a vrazil klín mezi lidi, kteří běžně spolu dobře vycházeli. Myslíš si, jak si výjimečný a jak se za tebou všichni otáčí, přitom jediný, kdo se otáčí jsou lidé, aby si odflusli pro tou aroganci a buranské chování.

Jak si zlý, čiší to z tebe, zloba, jestli bych měla vypodobnit satana, tak ty to splňuješ. Myslíš si, jak hrabeš peníze a jak nikdo jiný nemá víc, tak moc se mýlíš a my všichni se tu chlemtáme smíchy nad tvou naivitou a hamižností. Posedl tě démon lakomství, je to vidno a všichni to vidí. Nemusí být duchovní, aby to viděli. Opouštíš nemocného a chudého člověka, kterého si okradl i o to málo co měl, jen proto že byl tak moc hodný a dal ti všechno z toho mála co měl a byl na tebe až příliš hodný a prostě se jen v tobě hodně spletl, tak opouštíš tak hodného člověka, který by tě nikdy nezradil a snesl modré z nebe, kvůli tomu, že si jen myslíš, že na to máš a využiješ dalšího chudáka u kterého si myslíš, že už se na nic jiného nezmůže jen na tebe a bude ti plnit sny z tvého škaredého hamižného nebe. To si jen myslíš, v tvých snech. Realita je jiná. Jsi ubohý člověk, parazit, který si jen myslí a je arogantní, ale nikdy kvůli tobě nebude pískat do kruhu, nikdo se nebude otáčet obdivem, všichni se jen radujeme z tvého odchodu. Je to jako vytáhnout nacucané klíště z rány a vyhodit ho a nechat zemřít na vzduchu v odpadcích.

Kdyby záleželo na mě, tak tě vytrestám s hororovým úsměvem na rtech, protože si ublížil moc mě, mému blízkému člověku a všem okolo, kteří sice nejsou blízcí, ale mají na tebe stejný názor jako já. Přišla bych za Tebou jako hororová panenka v krásných rudých šatech, rudé vlasy spletené do copů, namalované oči černě tak jako to obvykle nosím, tentokrát bych si dala i rudou rtěnku a krásně nařasené rudé šaty, přesně to co nesnášíš na ženách a co se ti nelíbí, dala bych si černé čočky do očí, abych byla fakt hororová a přišla bych s bassebalovou pálkou a krásně bych se na tebe usmála až ďábelsky, vzala bych s sebou nádhernou ženu, hubenou, finančně zabezpečenou se skvělou prací, výrazně mladší a seznámila bych je s tím chudákem kterého opouštíš, aby si polepšil a odměnila bych ho za to, že to s tebou tak dlouho vydržel a že byl na tebe příliš hodný. A na Tobě bych si smlsla a vzala bych na sebe veškerý vztek těch lidí, kterým si ublížila a řádila bych. Přinesla bych ti takovou „příjemnou“ smlouvu a taky výpovědní z jedné práce, podepsanou nejvyšším soudem a nejvyšším nadřízeným s krásným tučným podpisem s okamžitou platností.  Nebudu zabíhat do detailu, ale takhle bych to přesně udělala kdyby záleželo na mě a byla bych chodící karma a Vesmír.

Tak doufám Vesmíre ty náš milý soudce, že se krásně vyřádíš, už to vidím jak řádíš, tak se nedrž zpátky. Chceme vidět krásnou karmu v praxi, jak to funguje a jak si někdo myslí, že na něj nedojde, tak si vezmeme ještě s sebou papání a usadíme se a budeme koukat.

A krásně jak ošklivě dopadáš na dno a odíráš si kolena, chčije z tebe krev, bulíš potají a snažíš se ještě někoho komandovat, jediný kdo ti možná tak jakože pomůže bude ten další chudák u kterého si myslíš, že nemá jiné možnosti, ale má, ty jsi totiž jedna z možností, kterou měl a z nudy se pro tebe rozmyslel. Ale na tohle už ti nikdo neskáče, jen ten jeden člověk, kterého sis přetáhl na svou stranu, svůj osud budeš opakovat do té doby, dokud se nepoučíš a zatím nevidím náznak uvědomění….

Zdroj obrázku: DREW DIETSCH. https://www.giantfreakinrobot.com/ [online]. [cit. 29.12.2021]. Dostupný na WWW: https://www.giantfreakinrobot.com/ent/margot-robbie-harley-quinn-costume.html

O Sára Lhotáková

Jsem zrzavá slečinka trochu spisovatelka a trochu víc hudebnice, píšu a tvořím o čem chci.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *