Když jsou již drahé polovičky vyloveni a není z čeho vybírat

Dneska budu pojednávat o tom, když máme tak bohatý partnerský a vztahový život a nějaký ten vztah máme za sebou, že jsme to probrali až tak moc, že již nemáme z čeho vybírat v místě, kde žijeme.

Možná to bude lehce pobuřující téma, což uznávám, avšak baví mě pouštět se sem tam do kontroverznějších témat, kde se mohu plně vyjádřit a rozebrat všechny klady a zápory.

Dejme tomu představme si člověk, který prostě žije tak, jak vztahy přicházejí. Sem tam nějaké to vztahové zklamání, pak zas nová láska, nějaký ten nezávazný sex, pak sex ve vztahu, pak velká láska, rozchody, pak kamarádství se sexem, pak sex s neznámými lidmi a pak zas vztah, více vztahů paralelně. Když takový člověk žije pár let tak si jistě a velmi prakticky představte to, že takový člověk hodně lidí vystřídá a jelikož se ze zásady nevrací ke svým opuštěným drahým polovičkám tak musí neustále lovit nové a nové lidi.

Což toho člověka baví, uspokojuje a dává jeho životu smysl. Však není to člověk, co by si s lidmi pohrával, jen prostě nějak se neváže a ani se vázat nechce, ani ubližovat nechce, jen prostě žije tak trochu na volné noze, co se partnerství týče a nikdo a nic ho nedokáže zkrotit, protože se mu líbí víc lidí a má rád víc lidí.

Tak když to vezmeme tak kde takový člověk má lovit, když již okolí má vylovené, všude ho již lidé znají, kamarády/kamarádky kamárádům/kamarádek již měl a prostě kde neustále lovit?

Takový člověk může buď zkoušet úplně všechny lidi v okolí, pokud se nechce přestěhovat, či změnit místo působiště – tam kde se běžně a denně pohybuje a tím pádem opravdu vyzkoušet sexuálně i vztahově všechny lidi bez ohledu na to, zda ho přitahují či ne. Avšak to je asi pro opravdu silnou povahu toto.

Anebo se přestěhuje, změní místo působiště, bydliště a začne lovit v jiných vodách. Nemusí nutně měnit bydliště, stačí jen místo, kde se vyskytuje a tam zalovit a nebude trvat dlouho a jistě uloví někoho brzy, jelikož nové místo, město, vesnice a noví lidé, kteří neznají pověst toho člověka a tak se snadno lapí do jeho sítí.

A takový člověk má mnohem větší šanci ulovit tak někoho, kdo je nevinně důvěřivý a snadno se lapí do jeho sítí a sladkých taktik.

Jelikož takový člověk má dlouhý seznam bývalých a prostě ten ho svým způsobem omezuje, jelikož ti nejlepší a nejsladší lidé si na něj dají pozor, jelikož nechtějí být dalším jeho zářezem. Však na novém místě se tohle vědět nemusí, do té doby než se tam dostane pověst tak to bude chvíli trvat, což dá takovému člověku spoustu času si tam pár lidí nalovit a užít si jich.

Přeci takový člověk má svým způsobem sebevědomí, má se rád a tak si nevybere jen tak někoho, kdo se mu lacině nabízí a kdo se podbízí sexuálně, někdo kdo žije podobným stylem a někdo, kdo neví co od koho chytil za nemoc. Takový člověk je chytrý a chce dosáhnout svého cíle, jen na to musí jinak, opatrně, jako kočka, jako nevinná tichá šelmička, která si jde pro odměnu a ta odměna si ho sama vybere a bude mít pocit, že našla toho pravého.

Někdo sice říká, že pověst se za Vámi stále táhne, je to z části pravda.

Záleží jak moc daleko se odstěhujete nebo jak daleko před tou pověstí vzdálenostně utečete. Když se odstěhujete do jiného města přes půl republiky je opravdu nízká šance, že se za Vámi pověst potáhne. Však pokud to bude jen nějakých 10 – 15 km tak to moc vzdálenost není a sem tam něco z té pověsti skutečně půjde.

Avšak dá se s tím vším žít. Vezměte si třeba tento příběh tohoto mladého elegantního a na pohled nevinného muže, do té doby než ho poznáte, jelikož zjistíte, že je to velký taktik a lovec.

Loví, loví protože nedokáže s nikým vydržet déle než rok. Protože všechny lidi buď podvede, přestane milovat, anebo jednoduše potřebuje oživit stereotyp, který ho pak nudí a tak neustále žízní po dalších a dalších nevinných lidech a čím nevinnější a důvěřivější, tím lépe pro něj, jelikož chce, aby ho někdo miloval, protože on sám sebe sice má rád, avšak potřebuje cítit vášnivou a silnou lásku, žárlivou a spalující lásku, protože sám se cítí vyhnán společností, už jen kvůli pověsti, kterou si vytvořil.

Je to rebel, ďábel a zároveň hodný člověk, protože miluje na každém člověku něco, jen to nedokáže zacílit na jednoho člověka. Avšak zaujme ho ten, ta, ti a už je všude možně, musí to všude možně skrývat, aby to nebylo nápadné, avšak dychtí po požitcích.

Nemůže se sexuální stránky nabažit, jelikož nikdy nemá dost a nutí ho to neustále vyhledávat někoho, kdo by ho úplně uspokojil, jelikož se chová jak nenasytný a žíznivý upír.

Lidi má rád až moc, ale ještě víc má rád sebe, však potřebuje někoho, kdo ho bude zbožňovat uctívat. A moc dobře ví, že čím uzavřenější, tišší člověk s komplexem méněcennosti tím víc ho bude uctívat, jelikož zrovna on je ten nenáviděný i milovaný ten který si ho/ji vybral, protože to ví a proto takové oběti loví. Protože moc dobře ví, jak to chodí a kdo pro něj má slabost a vždy mu uvěří.

Ví, že budou odpůrci a hateři, však ví, že velká část z nich jsou závistivci, kteří jen nemají odvahu na to být jako on. A z toho zbytku si nemusí nic dělat.

Drby řešit nemůže, jinak by mohl tuto svou kariéru zabalit. Ví, že minulost ho jednoho dne dožene, ale ví, že to dnes večer nebude, protože dnes večer si ještě parádně užije a pro to tu žije, pro tu emoci „radost, slast, potěšení“.

Je zvrhlý, extravagantní, avšak dokáže být na pohled velmi klasický, aby upoutal toho, koho upoutat chce, má moc dobře spočítané co a jak si může, či nesmí dovolit. A ví moc dobře, kdy, co, komu má říct, aby dostal to, co chce a to co chce je naučit se milovat na tisíc způsobů.

Nosí černou elegantní barvu, výrazné vlasy tu na kterou ostatní lidé nemají odvahu, aby upoutal, není vyzývavý, ani se nevnucuje ze zásady, nechá ostatní, aby se vnutili sami. Miluje červenou barvu, jelikož je to barva vášně a tu barvu nejčastěji nosí jako módní doplněk. Jelikož mladé oběti vidí ve většině moc dobře a ta červená krásně upoutá a připomene to sladké rozkoše a potěšení života. Elegantní a mírně provokující úsměv na rtech, v koutku cigareta, kterou elegantně šlukuje, dodává mu to vše šarm, eleganci a kouzlo.

Potýkal se párkrát se zákonem, ale to je jen jeho tajemství, které nesmí být odhaleno. Je předmětem několik sporů, avšak nikdy mu nic nebylo dokázáno.

Když si někdy v životě naběhl, nikdy už o tom v životě nemluvil a nikdo o tom již se nikdy nezmínil.

Je chytrý a miluje mládí a mladé lidi, jelikož si s nimi rozumí a ví, že nejsou zkažení, díky ním si i nabírá zkušenosti a udržuje mládí.

Tento článek je inspirován reálným člověkem, který takto skutečně žije, děkuji za inspiraci panu Marceli.

 

Zdroj obrázku: BUMBA, Jan. ekonom.cz [online]. [cit. 9.12.2016]. Dostupný na WWW: http://ekonom.ihned.cz/c1-60941980-unikatni-pruzkum-ekonomu-cesky-sef-spis-technik-nez-ekonom

O Sára Lhotáková

Jsem zrzavá slečinka trochu spisovatelka a trochu víc hudebnice, píšu a tvořím o čem chci.

1 komentar v Když jsou již drahé polovičky vyloveni a není z čeho vybírat

  1. Hadonoš | napsal:

    […] Zdroj obrázku a odkaz pro více informací o hadonošovi, kdysi jsem psala o podobném typu člověka, který byl narozen v hadonošovi, více v článku.  […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *