Když se plní noční můry…

Ten pocit, kdy se Vám splnilo to, co jste si přáli a nyní tak přemýšlíte, co dál. A začnou se po vašich splněných přáních plnit i noční můry. Stejně tak jako jsem toto téma nakousla v článku Frustrace.

Ten pocit, když se ráno probudíte s blbou náladou a vkročíte do nového dne a zjišťujete, že to čeho jste se nejvíce obávali se Vám plní. Jak jsem napsala v článku Frustrace, obavy jsou silnou vibrací, kterou vysíláte do Vesmíru. Protože na své obavy velmi často myslíme – když to shrnu obecně na lidi. Neháži všechny do jednoho pytle. 

04 h. fuseli, nocni mura, 1781

Obavy se stávají skutečností a Vy tak se díváte na skutečnost, která se Vám vůbec nelíbí. A Vám nezbývá než se v danou chvíli se s tím smířit. Protože pokud jde o událost, která se Vás týká, avšak nemůžete ji moc ovlivnit.

Smířit se, přijmout to a žít.

Avšak těžko se vyrovnat s něčím, co jste si nepřáli, jen jste se toho obávali.

Ze svých zkušeností mohu poreferovat. Že pokud se mi splnila má noční můra tak jsem začala panikařit, ale byla jsem před danou situaci představena a nezbylo mi nic jiného než se tomu postavit a žít dál.

Kdykoliv jsem před situací utekla a neřešila jí, vrátila se mi do života, vrátila se mi, leckdy i v horším podání než byla zpočátku. Proto mě to téměř naučilo řešit věci tak jak přicházejí. A vždy když pocítím, že se už něčeho začínám obávat, tak vím, že se to může stát a že když se budu hodně bát a panikařit, tak vím, že se to stane a budu se s tím potýkat osobně a reálně, ne jen v hlavě.

Člověk by se totiž neměl bát života a měl by jej žít. Obavy a strach jsou jen v naší hlavě a to co je v naší hlavě a to na co myslíme si přitahujeme do života.

Je obtížně ze své hlavy a ze svého mozku odstranit úplně všechny obavy, chápu, jsem také jen člověk a mám pochopení, však nemusíme myslet většinu času na své obavy a strach, protože tak jim dáváme sílu a moc, aby se přitáhly do našeho života.

„Nebát se života nám dává možnosti a rozlet ke šťastnému životu“

Když se bojíme, svazujeme si nohy, anebo si je rovnou podrážíme. A proč být sám proti sobě? A proč být na sebe tak krutý, proč si přitahovat to co nechceme do života? Proč se vůbec bát? Když to přijde tak to přijde a budete to řešit a ten strach a obavy před tím si můžete v klidu odpustit.

A i když se Vám splní ta ošklivá noční můra, která Vás sužuje, věřte si, že máte dostatek sil to vyřešit, anebo se s tím smířit a sžít. Jste silní ♥.

 

Zdroj obrázku: K.. Space of magic [online]. [cit. 4.7.2015]. Dostupný na WWW: http://silver-space.blog.cz/1407/mura-demonicky-prizrak

O Sára Lhotáková

Jsem zrzavá slečinka trochu spisovatelka a trochu víc hudebnice, píšu a tvořím o čem chci.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *