Neočekávaná cesta

Když si něco přejeme, oddejme se tomu a dělejme, jako když se to splnilo.

Ano, to je pravda. Leckdy dlouho čekáme na jeho splnění a říkáme si v duchu, kdy už se to splní. Říkáme si, kdy a jak to bude.

Pravdou je, že otázky kdy a jak se to splní vůbec nemusíme řešit. Stačí se oddat životu a žít, být otevřeni tomu, co k nám přichází a jednat dle své intuice.

shutterstock_65793043.d0e9

Vše, co si přejeme se plní. Když jednáme tak, jak cítíme dovede nás to nakonec ke splnění našeho snu.

Ani sama bych nevěřila, jakou neobvyklou cestou se může přání splnit. Ale je to tak. Jak se říká ve filmu The Secret, nezáleží na tom jak se to splní a kdy. Jednejte tak, jako by se to již stalo.

Mám s tím výbornou zkušenost a splnilo se mi vlastně vše o čem jsem snila a jak jsem si vše vizualizovala a splnilo se to.

Stačilo trochu otevřít oči a uvědomit si vlastně, co vše v životě mám.

Něco se splnilo náhle, něco se splnilo postupně a něco jsem celou tu dobu měla u sebe, jen jsem to neviděla a potřebovala jsem otevřít oči. Teprve v okamžik, kdy jsem to začala vnímat a uvědomovat, co ve svém životě mám a jaké lidi ve svém životě mám tak jsem začala cítit vděčnost, radost, uspokojení a štěstí. Uvědomila jsem si, že se splnily situace, které jsem chtěla a přišli, či tu už byli ti lidé, které jsem si ve svém životě přála. Opravdu.

Přitahujeme to na co myslíme to na co soustřeďujeme svou pozornost. Zní to až neuvěřitelně. Ale leckdy se přání plní doslova neočekávaně.

Obvykle ve chvíli a cestou, kterou absolutně nečekáte.

Dám příklad ze svého života – už dlouhou dobu jsem si přála zlepšit svou angličtinu, dlouho jsem si to přála, dejme tomu určitě víc než rok. Nu a před zhruba čtvrt rokem mi do cesty přišla nabídka jazykové školy, která mě nesmírně zaujala. A má intuice jásala a táhlo mě to tam. Samozřejmě, že jsem jednala dle toho, jak jsem cítila, cítila jsem potřebu se tam jít zapsat. A je to tak.

Mým dětským snem bylo měnit lidi k lepšímu, ukazovat lidem světlo a naději na životě. Ukazovat jim lepší stránku života. Dříve jsem to plnila přes práci kartářky. Nyní to dělávám přes články a nejen přes ně. I různé životní situace, které mě zapletly s různými lidmi tomu dopomohly. Upřímně nikdy by mě to dříve nenapadlo, že i takhle to jde v praktickém životě, zda bych mohla někomu pomoci skrze má písmenka? I tohle pro mě bylo nečekanou cestou. Protože na počátku, když jsem si toto přání přála, nevěděla jsem jak toho dosáhnout, nevěděla jsem kdy se mi to splní, to přišlo samo, časem, dovedlo mě to samo ke splnění tohoto přání.

Cítím nesmírnou vděčnost, že se mi tato přání a spousta dalších – osobních mohla splnit. Od srdce a s pokorou DĚKUJI ♥.

 

Zdroj obrázku: LEBLANC, Jana. Ženy s. r. o. [online]. [cit. 9.5.2015]. Dostupný na WWW: http://www.zenysro.cz/detail/blogy/802/vsechny_komentare

O Sára Lhotáková

Jsem zrzavá slečinka trochu spisovatelka a trochu víc hudebnice, píšu a tvořím o čem chci.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *