O intuici a jak se rozvíjí dál

O intuici zde bylo zmíněno již hodně dávno.

Intuice jako taková je dá se říci náš šestý smysl díky, kterému když jej používáme a dáme na něj, můžeme vycítit dopředu události, které se stanou, můžeme mít sny, které se splní, můžeme z ničeho nic pocítit zlý pocit jako předzvěst toho, že se něco zlého stane, anebo naopak velmi uklidňující pocit štěstí, že se vše děje tak, jak má. Anebo prostě jen tak z ničeho nic pocítit pocit, který je takový krásný, uklidňující až možná euforický a to ten, že i když Váš život není ideální tak cítíte, že jde správným směrem a Vás to tím pádem dává pocit smysluplnosti a pocit štěstí.

Nebo třeba, když cítíte, že jistá událost dopadne skvěle a skutečně tak dopadne. Anebo, že ve spánku prožíváte něco, co je podobné klinické smrti, nebo že ve snu střetáváte anděly, zemřelé, či astrálně cestujete, to vše má na svědomí právě rozvinutá a rozvíjející se intuice.

Intuice se dá rozvíjet tím, že v ní budeme věřit. Sny si budeme vykládat, na předtuchy budeme dávat zřetel a také to, když uvidíme vize z budoucnosti tak se dle toho můžeme zařídit. Čím víc důvěry v intuici dáme tím víc se nám rozvine, avšak také je pravda, že když už jsme párkrát v životě zažili intuitivní zážitky, které se opravdu splnili tak málokdy se před nimi navždy uzavřeme. Obvykle je to tak, že jakmile se intuice rozvíjí už ji nelze v sobě popřít, můžeme třeba zbrzdit to tak, že na tu intuici nebudeme dávat zřetel a že ty sny a vize budeme přehlížet, můžeme to tak udělat, avšak to v sobě budeme blokovat a buď se nám ty intuitivní vjemy budou dít nadále, anebo o to intenzivněji. A když naopak to přijmeme a vezmeme tato znamení na zřetel tak se v nás může probudit, rozvíjet, anebo to zůstane tak, jak je, ale obvykle se tyto schopnosti ještě zlepší.

Píše mi hodně lidí o svých zážitcích a ptají se mě, co to znamená. Jsou z toho rozklepaní, ve stresu a myslí si, že to není normální.

Upřímně chápu to, dříve jsem se toho také bála, nyní už ne. Přijala jsem to jako normální a přirozenou věc, která ke mně patří a intuici používám denně a běžně, je to můj skvělý rádce do života. Změnila jsem pohled na život a už dávno si nemyslím, že jsme tu na světě sami a že vše je jen příčina a důsledek a že vše je pragmatické, o penězích apod. Není, beru to tak, že tu na Zemi sami nežijeme určitě ne. Náboženství sice nenávidím, ale věřím v anděly, posmrtný život a zákony přírody a zákony Vesmíru, věřím ve Vesmír a v to jak funguje.

Takže abych tímto trochu odpověděla na pár dotazů, které mi jsou zasílány.

 • Zdají se mi sny o zemřelém, co to znamená, snaží se mě nějak kontaktovat? – manželovi, partnerovi, otci, matce, dědovi, babičce,….- odpověď – To, že se zdají sny o zemřelém to vždy znamená to, že buď Vás ten zemřelý chce na něco upozornit ve Vašem životě, možná vás chce ubezpečit, anebo Vám jen chce dát najevo, že už nemusíte po něm tolik truchlit, že stále žije s Vámi ve Vašem srdci. V běžném životě člověka je to nejčastěji z těchto důvodů. Celkově Vás ten člověk na něco upozorňuje, případně Vás ve snu konejší, že vše zvládnete, či vše bude dobré, ostatně to co by dělal, kdyby tu s vámi byl.
 • Vídám v noci zemřelé, duchy, entity, co s tím? – odpověď – zemřelí, duchové a entity se zjevují tomu, kdo je aspoň trochu intuitivně založen a kdo prostě není úplně bez víry v něco vyššího (což ostatně hodně lidí aspoň v něco věří), čím bližší vztah jste k zemřelému měli, tím vyšší je šance, že se Vám zjeví a to z důvodů, které jsem popsala výše, anebo to může být z důvodu rozloučení, pokud je to krátce po smrti, anebo z důvodu toho, pokud zemřel nepřirozenou smrtí, tak že bloudí mezi nebem a zemí a potřebuje najít směr aby mohl jít do očistce a následně do nebe a najít klid. Duchové jsou vesměs duše, které se zde zasekli z nějakého důvodu, putují mezi nebem a zemí a jsou tu na Zemi něčím svázány, ať už k místo, osobě, majetku, duchy může převést na správný směr médium, či člověk, který se tímto zabývá a ví co a jak. Obyčejným vyvoláváním duchům bych toto opravdu neřešila, situaci to jen zhorší. Duchové se mohou zjevit komu chtějí, buď je to neosobně – když ten duch je spjatý s místem, anebo se zjeví člověku, který je víc intuitivně založen, anebo třeba dítěti, či nevinnému čistému člověku. Chce to víc vnímat důvod a vyslechnout tu duši, proč se zjevuje a co mi tím chce říct. Karty se na to obvykle nevykládají, ale médium, které komunikovat s duchy umí dokáže duši vyslechnout a zvolit vhodné řešení, jak duši osvobodit a převést do očistce. Entity jako jsou démoni, larvy apod. tak to jsou entity z temnoty, které obvykle hledají vhodného hostitele na kterého se mohou nalepit a z něho energeticky čerpat. Obvykle si vybírají člověka, který dělá do ezoteriky, je světlonošem, či se zabývá duchovnem – médium, anebo astrálně cestuje. Člověka bez víry, či člověka, který až tak se tomu nevěnuje obvykle nenapadne. Takové entity obvykle potřebují silnějšího hostitele, aby z něj mohli dlouho čerpat, dokud ho psychicky nezničí, anebo i fyzicky, můžou ho k tomu donutit. Entity se dají vymýtit buď exorcismem, ochrannými kouzly, či modlitbami, záleží na individuálním posouzením.
  • Zdálo se mi o tom, že se jistému člověku něco zlého stane, čeká ho opravdu to neštěstí? – nechci strašit, ale ve většině případů se mu skutečně něco stane, toto je buď prorocký sen, anebo předtucha – pokud je za bdělého stavu
  • Mám silný zlý pocit, že se mi něco zlého přihodí, bolí mě hlava nevysvětlitelně, bolí mě břicho, krvácím a nevím proč (těch přiznaků bolesti může být víc, tohle byl jen příklad) – Pokud máte takto silnou předtuchu tak se skutečně něco děje a něco co Vás zasáhne i na těle, že to pocítíte, něco k čemu máte i tělesný vztah. Může to být předtucha nemoci, nebo třeba můžete pocítit takhle i to, když se něco stane manželovi/partnerovi, anebo že je Vám nevěrný, i to se dá vycítit. Obvykle ano, když to cítíte tak se to obvykle skutečně stane. Takže spíše bych se zaměřila na otázku a víc hloubala sama v sobě, čeho by se to mělo týkat a intuitivně se snažila zjistit více.
  • Zdálo se mi o tom, že můj příbuzný, kamarád či blízký umírá a další den se tak skutečně stalo, je možné, že jsem tu smrt předpověděl/a? – ano a děje se to velmi často. Intuitivně založení lidé a médie mají tu schopnost vycítit čas smrti. Někdo to cítí u lidí blízkých, někdo i u smrti cizích lidí, ale ano dá se to. Prostě je to jasná předtucha, či prorocký sen, který se skutečně splní a má to účel ten, že Vy jste to měl/a vědět jako první.
  • Dá se vycítit čas smrti, člověka, zvířete? – ano, dá. Tuto schopnost mám a leckdy mi stačí jen pohledět na člověka a cítím jak dlouho tu ještě bude, či již umře, pak se obvykle fakt jen utvrdím v tom, že se tak stalo. O tomto jsem nikdy s nikým nehovořila a až nyní cítím jako správnou chvíli Vám to svěřit. Dlouhou dobu jsem tuto schopnost v sobě chtěla popřít, či jsem myslela, že to je klamavé, ale ne. Rozvinulo se to ve mně natolik, že cítím u jednotlivých i cizích lidí, kdy odejdou, zda přirozeně, či nepřirozeně a zda za dlouho, či již brzy. Předpověděla jsem tak smrt lidí ze zdejšího městysu, svého domácího mazlíčka a většinou u starších nemocných lidí, kteří se již dlouhodobě s něčím léčili a já vycítila, že ta léčba již dávno nemá smysl, že za chvíli odejdou.

  Co Vy? Máte intuitivní schopnosti? Máte ještě nějaké dotazy k tématu? Děje se Vám něco podobného?

Zdroj obrázku: © MAGION PRAHA S.R.O. a kol. Magion [online]. [cit. 26.5.2017]. Dostupný na WWW: http://www.imagion.cz/programy/tvurci-dilny/tvurci-dilna-aktivni-imaginace.php

O Sára Lhotáková

Jsem zrzavá slečinka trochu spisovatelka a trochu víc hudebnice, píšu a tvořím o čem chci.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *