O intuici, prorockých snech, vizích a vycítění budoucnosti

Tento článek věnuji jako pokračování článku předchozího. V předchozím článku jsem se lehce rozepsala a aby to nebylo zdlouhavě nudné, rozhodla jsem se pokračovat v zodpovídání nejčastějších dotazů, které mi byly zaslány.

 • Pamatuji si sny, co znamenají? – těsně po probuzení, asi první 2 minuty si člověk pamatuje 99% snu, pak z následujícími minutami se ta procentuální hodnota snižuje. Může se stát, že ráno jste si sen pamatovali a odpoledne už nevíte o čem se Vám zdálo, to je normální přirozené. To, že si sny pamatujete, berte jako výhodu, je to vzkaz vašeho podvědomí. Sny mohuo symbolizovat Vaše přání, touhy, noční můry, strachy, strachy z minulosti, nevyřešenou minulost, karmické bloky – dluhy, či psychické problémy. Sny jsou zprávy z podvědomí a když je vezmete v potaz můžete si leccos usnadnit a leccos více pochopit. Sen, který si vyložíte je jako dopis, který otevřete a přečtete si. Významy snů se dají dohled buď ve snáři online http://www.snar.cz/ anebo ve snáři ve formě knihy.
 • Ve snech vídám anděly, říkají mi něco a já jim nerozumím. – v tom případě do Vašich snů vstupují andělé a chtějí Vám něco vzkázat, obvykle je to láskyplný vzkaz a ubezpečení o tom, že na Vás dohlížejí a jsou s Vámi.

 • Zdá se mi o bývalém partnerovi/partnerce, co to znamená? – sny o bývalých láskách, milencích, manželech, partnerech celkově znamenají nějakou Vaši nenaplněnou touhu po něčem, či někom, nemusí to hned nutně znamenat, že toužíte po tom bývalém. Dále to může znamenat to, že s tím člověkem máte neuzavřenou minulost, či byste si k němu měli dořešit své city a do-uzavřít to, pak budete mít klid i ve snech.
 • Když řídím, někdy cítím, že tam kam jedu tak se stane nehoda, je možné něco takového vycítit? – ano, děje se to poměrně běžně a často u intuitivně založených lidí, anebo se to stane lidem, kterých se ta nehoda bude týkat. Můžete však také vycítit to, že se někomu Vašemu blízkému stane ta nehoda, nebo se tam přichomýtne.
 • Mám pocit, že mě někdo energeticky saje, je možné, že se jedná o energetického upíra? – pokud takový pocit máte tak obvykle je tomu tak, vyčerpanost, únavu psychickou i fyzickou byste necítili jen a ten zlý pocit z toho člověka také jen tak ne. Zkuste věřit svému pocitu, že tomu tak skutečně je a zaměřte se na řešení toho problému. O lidech, kteří nám berou energii Co proti tomu dělat, tak v první řadě si vizualizujte kolem sebe bílé ochranné vajíčko, které by Vás mělo pro začátek chránit před jednoduchými energetickými útoky. Palte bílé svíčky na ochranu. A pokud možno kontakt s tou osobou ukončete, či komunikujte pouze co nejnutněji.
 • Mám pocit a předtuchu, že mi někdo nepřeje a závidí, je mi z toho zle, je mi na zvracení, bolí mě hlava a je mi na omdlení, může až tak silný vliv toho člověka být na mě? – Pokud takový pocit máte tak tomu věřte. Mě se nepotřebujete na tohle ptát, když už odpověď dávno víte. A ano závist dokáže být tak silná, že Vám z toho může být až tak špatně. Čím silněji to cítíte v tom víc zloby a negativních emocí je na Vás vysíláno a když se to nedá ustát, může v tom být zapletená i černá magie, která je aplikovaná na Vás. V tomto případě začněte vizualizací ochranného vajíčka, pálením bílých svící, solí v misce v místnosti, kde spíte a následná ochranná kouzla bílé magie na ochranu Vaší aury a Vaší osoby. Na obyčejnou závist však postačí to ochranné vajíčko, či modlitba.
 • Když jen tak sedím a přemýšlím, někdy mám záblesky z toho, co se stane mě, nebo mým dětem, vidím jejich budoucnost, nebo to co se stane při řešení jistých záležitostí. – Tak v tom případě máte vize o budoucnosti, které se plní. Takže to co vidíte ano, se skutečně splní, či se může splnit, pokud to svým jednáním nějak nezměníte.
 • Co to obnáší být médiem a můžu být médiem? – Médium je člověk, který je vnímavý ke všem paranormálním věcech a má vysoce rozvinutou intuici. Být médiem je zajímavým úkolem, můžou Vás vyhledávat duše, zemřelí, či entity, silně je přitahujete, jelikož je slyšíte, vidíte a i cítíte. Můžete tento dar využít tak, že můžete zemřelé odvádět do očistce a do nebe – na správnou cestu, vyřešit tak jejich zaseknutí mezi nebem a zemí a můžete úspěšně vzdorovat vlivům černé magie a můžete tak entity odhánět nejen od sebe, ale i jiných lidí, kteří si s tím neví poradit. Můžete věštit budoucnost, léčit pomocí REIKI, vidět auru lidí, předvídat různé věci, události, můžete vytipovat výsledky zápasů, můžete komunikovat s anděly a vyššími bytostmi. Jde Vám tohle všechno mnohem lépe než člověku, který médium není. Zároveň jste i zranitelní, jelikož jste náchylní k tomu, že se na Vás nalepí nějaká ta entita, nebo na Vás někdo sešle démona, či Vás prokleje. Také jste náchylní k enegetickým upírům a k lidem, kteří z Vás chtějí čerpat energii duševní. Můžete být médiem, když máte prorocké sny, vize, dokážete vycítit, co se stane, dokážete svou přítomností někoho poveselit, uzdravovat. Viz také Vaše kouzla jsou silnější a přání se Vám rychleji plní.
 • Jste médium, cítím z Vás pozitivní energii, jak to děláte? – Děkuji, jsem ráda, že působím pozitivně, nedělám to nijak záměrně, prostě jsem sama sebou, jsem přirozená. Ezoterice se již nějaký ten pátek nevěnuji, není to má práce. Neléčím pomocí REIKI, nevěštím a ani nejsem čarodějnice černé magie. A ani nejsem typ člověka, který by lidi konejšil a nějak se vyžíval v utěšování a uklidňování, to opravdu ne.Jsem sama sebou a lidi mám ráda, to je celé a to je možná to pozitivní co někdo možná cítí.

Ještě nějaké dotazy? :)

 

Zdroj obrázku: SIBYLA. Sibyla Váš průvodce životem [online]. [cit. 26.5.2017]. Dostupný na WWW: http://www.sibyla.cz/intuice/

O Sára Lhotáková

Jsem nezávislá autorka projevující svobodné názory bez cenzury.

2 komentáře O intuici, prorockých snech, vizích a vycítění budoucnosti

 1. Jiří V. napsal:

  Dobrý den.
  Mám dotaz,již několik let mám ve snu vidění, předpověděl jsem naráz letadel do dvojčat cunami v Thajsku i Japonsku atd. Před X léty jsem v (opojném) stavu kdy jsem opustil svoje tělo a dle přítomných mě zčernali oči koukal jsem na sebe z výšky pak si pro mne přišel děda s mým kamarádem oba jsou již víc jak 30 let po smrti. Žena je sestra na LDN a když tam jdu mám strašné pocity a ona už neusne bez toho abych na ni nedal nohu cejtím jak ze mne bere energii. V posledních měsících mám vize o hodně vzdálené budoucnosti. Dá se to nějak buď zastavit nebo naopak vylepšit…?

  • Dobrý den,
   děkuji za důvěru. Dle toho co píšete tak máte hodně rozvinutou intuici a používáte je. Hodně vycítíte dopředu, vaše vize jsou přesné a dokáže astrálně cestovat a vídat zemřelé. Máte na to schopnosti. Dá se obojí jak to zastavit tak vylepšit.
   Zastavit se to dá tak, že to v sobě potlačíte a přestanete se o takové věci v řádkách měsíců zajímat a změníte i svůj pohled na život, duchovno nebudete vyhledávat a budete žít prostým životem. Ale je to nespolehlivé, nemůžu ani já a ani nikdo jiný zaručit, že to fakt zastavíte. Můžete takové věci zažívat „náhodně“ nadále, může Vás to životem nadále „pronásledovat“ ačkoliv Vy už nebudete chtít. Schopnosti, které máte se už těžko člověk zbavuje. A vylepšit se to dá tím, že naopak budete takové věci chtít zažívat víc. Začnete si vykládat sny, věřit své intuici a tomu co vidíte a máte ve vizích, vyložíte si třeba své sny a začnete třeba i astrálně cestovat. Můžete si nakoupit knihy duchovní a tam se dozvíte více, tím se také vylepšujete dál. Je toho hodně, ale nejvíce prací sám na sobě, na duševním růstu, procvičováním svých schopností a nadále se o duchovno zajímat.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *