Pohyb v životě

Publikovala Sára Lhotáková, pod kategorií Šťastný život.

Aby život chutnal a byl šťastný, naplněný a uspokojivý tak jak my si přejeme, tak je třeba ten život žít.

Je třeba život žít a dát tomu životu podobu a smysl, abychom byli šťastní, nelze stále jen čekat a čekat a čekat. Ano, nepopírám, že jsou v životě situace kdy se dočasná pasivita hodí, ale ne napořád. Je třeba vyvinout aktivitu, abychom něčeho dosáhli pro své uspokojení, či pro změnu situace v životě, anebo abychom si život tvořili tak jak chceme.

S2150020

Abychom život prožili potřebujeme jej prožívat, cítit emoce, plout životem, dělat věci či činy, které nás baví, abychom se učili a žili život. Od toho tu totiž jsme, abychom žili a byli šťastní.

Když budeme věčně pasivní a nic nebudeme dělat pro změnu k lepšímu můžeme upadat do depresí a do smutku a dostaneme se tak do nešťastného stavu. A to přeci nikdo nejspíše nechce, že?

Pasivita je prospěšná do určité míry, avšak aktivita také.

Proto tedy žijme naplno, užívejme každou chvilku života, jelikož život za to stojí. A vůbec nezáleží na vnějších okolnostech, i tak si můžeme užívat života, radovat se za každou maličkost a být vděční za to co prožíváme v životě ať dobré či zlé, jelikož vše má svůj důvod a vše co se děje tak nás v životě učí a posouvá dál.

Život je souhrn lekcí, které potřebujeme, aby naše duše postupovala dál a učila. ♥

O Sára Lhotáková

Jsem nezávislá autorka projevující svobodné názory bez cenzury.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *