Posedlost temnými silami

Dnes po delší době zabruslím i do tématu černé magie.

Upřímně od doby, kdy jsem se začala zajímat o duchovno, magii a věštění, což je od mých 14 let tak jsem samozřejmě narazila i na černou magii.

Jelikož jsem si přečetla a nastudovala o tom informace a došla k závěru, že toto nebudu pokoušet a budu k černé magii chovat respekt a odstup tak jsem pevně doufala, že je již vše vyřešené a tím pro mě toto téma končí.

Ano, napsala jsem stručný článek o černé magii, jako na vysvětlenou Černá magie.

000008272

A tím pro mě to na několik let končilo, vždy jsem se tomu vyhýbala a nikdy jsem k tomu neinklinovala. Ano, po dobu kartařiny se mi sem tam ozvali lidé s prosbou o kouzlo z černé magie, tak jsem je buď vždy varovala, slušně odmítla, anebo odkázala jinam, vyhýbala jsem se přímé konfrontaci s tím.

Když jsem byla mladší a není to tak dávno, tak nějak od mých 17 – 18 let jsem se dostala k tématu vymýtání ďábla, neboli k exorcismu a rovněž k posedlosti démonem. Jelikož se bojím hororů, když na ně koukám přes noc, či večer a viděla jsem jisté horory s touto tématikou tak mě to dost silně děsilo, avšak na jednu stránku silně zajímalo.

Co se týče posedlosti démonem mohu doporučit filmy jako je V moci ďábla, Ďábel v těle, Ďáblovo semeno, V zajetí démonů, Vymítač ďábla, Hon na čarodějnice.

Samozřejmě nejvíce mě vždy upoutali filmy podle skutečné události a tak nějak postupem času jsem se otrkala a spíše jsem na ty filmy koukala ze zvědavosti, zaujalo mě to a měla jsem vždy za to, že to je to nejhorší co se člověku může stát, že téměř vždy umře strašlivou smrtí a strašně trpí jak jeho tělo tak i jeho psychika a následně jeho okolí.

Myslela jsem si vždy, že projevy posedlosti, které jsou vyobrazeny v těchto filmech jsou normální a je to tak vždy. Avšak to jsem až časem zjistila, že projevy posedlosti ve filmu jsou již těžké stádium posedlosti, kdy člověk už není sám sebou a jeho těla se zmocnil démon a tak je potřeba podstoupit úplný a někdy i opakovaný exorcismus.

Exorcismus jako takový je o vymýcení démonů z těla nevinného člověka.O exorcismu

Více informací najdete v odkazu. Nuže jde o to, že jsem si vždy myslela, že když by se to člověku náhodou stalo tak to včas rozpozná a včas to podchytí tím, že si nechá démona ze sebe vymýtit a tím problém vyřeší i člověk sám. Nu, trochu jsem se spletla ve více věcech. Což přiznávám.

Dřív jsem si totiž myslela, že k exorcismu jsou náchylní jen někteří lidé.

Pak jsem si doplnila vzdělání a zjistila, že k posedlosti démonem jsou náchylní lidé ti, kteří se zajímají o duchovno, či ezoteriku, věští, věnují se okultismu, praktikovali magii (je jedno zda bílou či rovnou černou), astrálně cestují, mají vize, předtuchy, silně vyvinutou intuici, vidí zemřelé, mají sny, které se plní, kteří jsou na pomezi dobra a zla.

Avšak ano, posedlými lidmi se mohou stát i děti, také jsou známé případy, jelikož jejich duše je ještě nevinná a čím větší nevinnost tím větší zlo k sobě přitáhne, tudíž pro to se to může stát i dětem.

Vždy jsem si říkala, že se s tím určitě nikdy nesetkám osobně, ale že se budu učit právě z těch exorcistických filmů.

Nu, samozřejmě jsem se s tím setkala osobně.

A mám z toho upřímně trochu jiné dojmy, než jaké jsem měla očekávání.

Počáteční stavy a příznaky posedlosti: noční můry (opakovaně, klidně i každou noc), vtíravé myšlenky na smrt, či sebevraždu, nechuť k jídlu, náhlé změny nálad, náměsíčnost, krvácení (nejčastěji konečník), hubenost a s tím spojená ztráta na váze, únava po celý den a když přijde stav posedlosti tak najednou je člověk nabitý energií.

Následně se k tomu přidávají nezvyklé sexuální choutky a praktiky, záliba v těchto praktikách, nadlidská síla, agresivita. Ve stavu posedlosti si posednutý nepamatuje, co dělal, anebo si to pamatuje jen jako sen.

Obvykle touží jít na místa, která jsou opuštěná, či na nich proběhla vražda. Ten člověk se celkově promění, najednou se ničeho nebojí a nemá ostych před ničím.

Posednutý vám v tomto stavu může říct i věci, které reálně nemůže vědět, avšak podle tvrzení jsou pravdivá. Může vidět do Vašich největších strachů, které nemůže jako osoba vědět. Může hovořit cizími jazyky, obzvláště latinským.

Viz myšlenky na sebevraždu a sebepoškozující chování.

Stav posedlosti zhoršuje vyčerpanost organismu, nedostatek stravy, pití alkoholu, užívání drog, psychické problémy člověka.

Na člověka přicházejí tyto stavy nečekaně, nejčastěji však na opuštěných místech, nebo tam kde se něco strašného stalo, či něco co člověku připomene něco hrozného.

Tyto stavy se samozřejmě časem naprosto zhoršují, dle toho jak moc člověk tomu podlehne, či nepodléhá a dle toho jaký typ démona ho posedl.

S posedlostí Vám nepomůže žádný doktor, ani instituce, zde je již vše v rukou buď zkušené čarodějnice, která provádí exorcismus, anebo v rukou kněze.

Posedlost se dá snadno zaměnit s psychickou poruchou. Rozdíl je však v tom, že psychická porucha je vyvolána konkrétní a stále stejnou, či podobnou situací, či stejným podnětem. To je ten zásadní rozdíl a také to, zda postižený již někdy v minulost trpěl na psychické poruchy, či ne. Není od věci promluvit s psychologem, aby se člověk ujistil, jak na tom je.

Však posedlost se projevuje nečekaně a podněty jsou různé a nejsou vždy jednoznačné. Sám posednutý to neví, kdy se to u něj projeví, může to být kdekoliv, doma, venku, v práci, s partnerem, s přáteli, nedá se to určit.

A i když se člověk s tímto setká, není zatracen, není, opravdu není, vždy existuje cesta. Byť Vám nepomůžou nikde jinde než v kostele, anebo zkušená čarodějnice bílé magie. Dá se s tím udělat hodně a dá se vše zachránit.

Samozřejmě pokud posedlost nebudete řešit a necháte toho člověka být tak buď zemře tragicky, nebo na selhání životních orgánů – jelikož přestane jíst úplně, sebepoškodí se natolik, že to jeho tělo nezvládne, může ve stavu posedlosti spáchat sebevraždu, anebo zešílí psychicky.

Ani jeden z důsledků není lákavý.

Toto téma mě nadále velmi zajímá a pokud si chcete někdo o tom pohovořit kontaktujte mě na mailu saralhotakovasml@seznam.cz můžeme si vzájemně vyměnit zkušenosti, znalosti, anebo pokud chcete znát mou konkrétní osobní zkušenost s posedlostí, exorcismem, kontaktujte mě na tomto mailu.

A co Vy setkali jste se s exorcismem? Vymýtáním démona? Věříte na to? Anebo Vám tato tématika je známá pouze z filmů?

 

Zdroj obrázku: © 2016 ESTRÁNKY.CZ. Tajemno kolem nás [online]. [cit. 3.11.2016]. Dostupný na WWW: http://www.tajemnokolemnas.estranky.cz/clanky/exorcismus/exorcismus-ve-filmu.html

O Sára Lhotáková

Jsem zrzavá slečinka trochu spisovatelka a trochu víc hudebnice, píšu a tvořím o čem chci.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *