Přitahují hubení lidé více sex a silnější lidé více lásku?

Úvaha ke které mě dovedl život sám.

Co je na tom pravdy? A pak že na vzhledu nezáleží.

Je vážně pravda to, že když máme pár kil navíc tak se spíše do nás někdo zamiluje, než když z nás čouhají žebra? A když jsme hubení až podvyživení tak proč se nám v mobilu hemží zprávy s nabídkami na intimní sblížení bez závazků?

480

Na mysli mi přitakala inspirace ze života. Proč se mi tak často stěžovali kamarádky, které byly hubené s tím, že je otravují muži se sexuálními nabídkami a ony je nechtěly, však nemohly najít lásku, protože i když se tak někdo tvářil,  jakože tu lásku dá a chce i něco více než jen sex tak i přes to po měsíci, maximálně po dvou měsících to ochladlo a dali si sbohem. Nechtěla jsem se na to dívat tak jako to vidím dnes, ale i za tímto byl jen sexuální a chvilkový zájem, avšak nikoliv hluboký zájem o člověka jako takového.

Kdežto znala jsem a znám takového silnějšího muže, který nikdy nebyl extra atraktivní, ale byl a je nadále to neskutečně hodný člověk, který by se pro druhé rozdal a pomohl jim kdykoliv. Tak ten si našel lásku se kterou vydržel přes deset let. V současnosti, co vím tak opět si našel lásku se kterou je šťastný. Prostě žádné úlety, nic takového, avšak když ho potkáte z něj to štěstí a láska přímo sálá, jak je spokojený a jak k sobě opravdu tu lásku přitahuje. Je opravdu snažší se zamilovat do křivek, než do kosti?

Z osobní zkušenosti. Když jsem bývala dříve silnější a to jak před tou poruchou příjmu potravy a to i potom. Nebyla jsem sice obézní, ale nějaké to kilo bylo znát tak musím uznat, že jsem k sobě přitahovala mnohem více lásky. Cítila jsem to, nechci se tím chlubit, ale bylo to znatelné, muži i celkově lidé mě měli raději. Není tomu tak dávno, co jsem si četla velmi staré sms zprávy, které mám zálohové v počítači, to je tak rok 2012-2013 a upřímně opravdu ty sms, které mi muži psali byly mnohem láskyplnější a dvořivé. Hezky se to četlo, to musím uznat.

cv-irenka-moravec_denik-605

Nyní, když jsem za poslední rok trochu zhubla, cítím se tak já sice spokojenější, lépe a houževnatěji. Však mám ten dojem, že skutečně přitahuji více sexuality než té lásky. Což mi celkem chybí. I přes to, že jsem stále v jádru ten stejný člověk jako kdysi, mám stále to stejné srdce, jako předtím tak už to není takové. Cítím spíše povrchnost, sexuální zájmy, sexuální pokukování, svlékání pohledem, fantazírování o mém těle, avšak nic, co by mě uspokojilo na srdci tak, abych z toho měla dobrou náladu a dobrý pocit.

Sexuální zájem baví a těší chvíli, avšak omrzí se a pokud už člověk chce něco víc, tak to dokáže i ublížit, protože se člověk cítí podhodnocen, že lidem nestojí o nic víc než jen o sex.

Celkem dlouho mi trvalo než jsem k tomuto dospěla, nevím jestli je to skutečné pravidlo, které fakt funguje v životě a jestli je to tak u všech lidí, netroufám si to tvrdit. Však vím určitě, že na mou osobu a na mé okolí to rozhodně platilo.

Začínám si čím dál víc myslet, byť to nechci přiznat, že vše je jen o kráse a fyzickém těle, to jak člověk vypadá tak jej většina lidí soudí a bere a dle toho se zachová.

Cítím, že to je čím dál smutnější. Vždyť každý si zaslouží lásku. Ať jste jakýkoliv, tak proč stále lidé hledí jen na ten vzhled?

Nebudu přibírat jen proto, aby se do mě někdo zamiloval, budu nadále sama sebou, však mrzí mě to, že to asi nejpravděpodobněji takto většina mužů, či žen má.

Jak to vnímáte Vy? Jaké máte zkušenosti Vy?

10

Zdroj obrázku: COPYRIGHT © 2009-2015 BETY.CZ. bety.cz [online]. [cit. 18.12.2015]. Dostupný na WWW: http://www.bety.cz/(X(1)S(qgk3d35x35hxrctrp4101scq))/sex-a-vztahy/clanky/8130/Musite-mit-sex-kazdy-den-abyste-byli-stastni

FOUKAL, Mgr. Jan. chomutovský denik.cz [online]. [cit. 18.12.2015]. Dostupný na WWW: http://chomutovsky.denik.cz/zpravy_region/chomutovska-xxl-modelka-bude-reprezentovat-mesto-i-stat-v-karibiku-20150127.html

O Sára Lhotáková

Jsem zrzavá slečinka trochu spisovatelka a trochu víc hudebnice, píšu a tvořím o čem chci.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *