Proč nepraktikuji černou magii?

Čas od času mi někdo, ať už známý, či neznámý člověk, který na mě kdesi narazil, či si na našel kontakt, či dokonce kontakt dostal tak mi napíše s tím, že je strašně moc nešťastný/á a že si zničil život a tak dále. No a ve své podstatě pak po mě žádá, ať mu za pomocí kouzel přivolám lásku konkrétního člověka zpět, aby s ním/ní ten člověk byl a zůstal navždy.

Prostě chce po mě něco, co je černá magie a omezuje to tím pádem svobodnou vůli toho konkrétního člověka, kterého se to týká a chce po mě něco, co je mi silně proti srsti a co nepraktikuji.

Nechápu na tom to, proč takového lidi, kteří po mě toto chtějí přitahuji do života? Mám snad na to obličej, jméno, stránky, či co? Nerozumím tomu a proto takové lidi čas od času musím usměrnit, ačkoliv to nerada dělám, když mám někoho usměrňovat, ale musím.

Nebudu dělat něco, co nevyznávám a proti čemu se držím hodně daleko.

Tak, abych to vysvětlila. Do černé magie asi zřejmě víte, co tam vše spadá.

Tudíž jistě víte, že černá magie je velká hra ve které se vše může zlomit a obrátit proti Vám. Je to magie, která slouží jen pro Vaše sobecké účely a je proti přirozeným zákonům a proti svobodné vůli jiných lidí.

Tudíž ano, kouzla na lásku, či návrat konkrétní osoby jsou černou magií stejně tak jako, když chcete někoho uřknout, proklít, či chcete někomu uškodit jiným způsobem. Toto vše je na stejném „levelu“ a je to černá magie.

A když něco takového chcete a následně praktikujete, dost si zahráváte. I když se Vám kouzlo na návrat osoby do vztahu povede, tak ten člověk s Vámi obvykle nebude z čisté lásky, ale z důvodu toho kouzla a manipulace, avšak ne ze svobodné vůle. Protože láska, ani svobodné rozhodnutí se nedá vynutit, to by musel ten člověk to učinit sám, avšak Vy jste mu to nedovolili, jen jste totiž sobecky dělali kouzlo pro sebe a tím pádem se zachovali „láskyplně“ jen k sobě, ale ne k tomu druhému. I ten druhý totiž má právo na svůj názor, volbu, názor a city. Vy jste ho tím kouzlem o tu možnost připravili.

Kouzla, které mají přivolat lásku obecně – nekonkrétní osobu, či ve vztahu zmírnit hádky, či zklidnit atmosféru tak nejsou díky bohu černou magií. Jelikož když nekonkretizujete kouzlo na nikoho tak nikoho neomezujete ve volbě a tudíž to není černá magie. A když chcete třeba doma podpořit harmonii a klid a dáte třeba do pokojů bylinky, které mají zmírňovat atmosféru a uklidňovat tak to taky není černá magie, protože to děláte pro dobro, jak své tak i toho druhého, či více lidí v domácnosti a samozřejmě tím nikoho neomezujete – když to nikomu v domě nevadí.

Když černou magii někdo po mě chce, mírně mě to naštve, protože proč bych já měla někomu zachraňovat vztah, či životní situaci o které já nic nevím a vůbec se mě netýká. Nejsem Bůh abych spasila všechno a všechny a navíc ani bílá magie není spasitelná ve všem, prostě některé věci se mají stát a člověk si jimi musí projít. Já když jsem v životě byla na dně tak mi taky nikdo kouzly nepomáhal a musela jsem se z toho vyhrabat sama, za pomocí nejbližších lidí a normálně, přirozeně, bez magie. Prostě jakmile nejste v psychice ok, tak ani kouzla nepomůžou a nespraví se samo nic.

Když zkazíte vztah tak to nejlepší co můžete udělat o ten vztah pečovat, starat se a zajímat se o toho druhého a ne sedět doma na zadku a čekat, že nějaké kouzlo to za Vás vyřeší.

Tudíž sděluji důrazně všem, kteří po mě něco takového chtěli, či možná chtějí, říkám rovnou : Žádná kouzla černé magie nepraktikuji a ani praktikovat nebudu.

Je to proti mým zásadám, já vyznávám bílou magii a pohanské způsoby, nic co se týče satanismu a černé magie. Mám vůči tomu silný respekt a držím se od toho dál a pokud možno dlouho s tím nechci mít nic společného. Stačilo mi pár zkušeností v životě, kdy na mě jistí lidé se snažili praktikovat černou magii a bylo to silně nepříjemné a dost mi to bralo všeho ze života to na čem mi záleželo a hlavně zdravý rozum. A proto bych to nikomu nepřála zažít a nikdy to na nikom ani zkoušet nechci a nebudu. Nezasluhuje si to dle mého názor ani můj nepřítel a oponent.

Tudíž mi žádné žádosti a prosíky o kouzlíčka neposílejte, všechny odmítnu, nedělám to a výjimky dělat nebudu. Nebudu si zadělávat na své problémy kvůli někomu, kdo si neumí svůj život vyřešit sám.

Stejně je nejlepší život žít a nespoléhat se jen na kouzla a magii.

Magie je super v tom, že dokáže Vás podpořit v tom co si přejete, nebo v tom co děláte, avšak bez činu, či nějakého přičinění Vám prostě fungovat nebude.

Navíc v černé magii vždy je třeba něco obětovat, aby Vám mohlo být vyhověno. Nechci toho být součástí, kuchat a zabíjet kohouta nebudu a líbat řiť černé kočičce také nebudu. Nezlobte se na mě, ale není to můj styl života, který bych si zvolila a ani kvůli nikomu jinému to dělat nebudu.

Protože ačkoliv se mě Vaše situace nemusí týkat, tak kdybych kouzlo použila, tak ty následky za to, že jsem nějaké černomagické kouzlo použila tak půjde na mě a já si zadělám na problémy s magií na svém těle a na svém životě. A to dobrovolně nechci, promiňte, ale nepodstoupím to.

A ani nikoho do toho podporovat nebudu, aby ta kouzla zkoušel sám, prostě ne.

Zkušenosti s černou magií na svém těle mi daly hodně a i lidé, kteří vyznávali černou magii, které jsem za život střetla mi dali dost důvodů proč se tomu mám já vyhýbat a proč tato cesta není pro mě. Díky Bohu.

A co Vy? Jaký je na to Váš názor? Pochopili jste pointu článku?

 

O Sára Lhotáková

Jsem zrzavá slečinka trochu spisovatelka a trochu víc hudebnice, píšu a tvořím o čem chci.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *