Knihy Sáry Lhotákové

Knihy

Kniha – Chroničtí lháři 

Výtah z knihy:

Samozřejmě lže se, lidé lžou a budou lhát nadále. Větším problémem však nastává když již člověk si to neuvědomuje a lže i podvědomě nejen sám sobě, ale i svému okolí a to i nezištně a bezdůvodně pro něj.

Občasné lhaní s tím se setkáme si myslím téměř u každého, nebo u většiny lidí dejme tomu, však takový člověk lže především vědomě, protože prostě potřebuje zalhat a potřebuje se něčemu vyhnout atd. Zkrátka lže z nějakého důvodu, který si moc dobře uvědomuje a proto lže. Lže tak záměrně a naprosto vědomě, ví, že se na to může přijít, že lže a ví moc dobře proč lhát.

To je dejme tomu v takové té „zdravé míře“ kdy vlastně když tomu člověku předestřete pravdu a zjistíte, že lže tak se pravděpodobně zastydí a ví, že lhal. Buď to přizná, anebo nepřizná a zastydí se.

Nezdravé lhaní, či notorické lhaní“ je takové lhaní, kdy dotyčný lže ve všem i v úplně nepodstatných věcech. Lže i když z toho nemá žádný prospěch a nemusí vůbec lhát, ale i přesto lže, protože je tak zvyklý.

Lže i sám sobě a každou situaci si vyloží po svém tak, aby se to jemu líbilo a tak, jak to bude vyprávět dál, samozřejmě překroucené v lež.“

Kniha je vedená na téma lhaní a notorického lhaní mezi lidmi, připestřila jsem to svými zkušenostmi s notorickými lháři a také to, jak lhaní poznat, jak na takové lidi reagovat a jak si i případně nepravdy ověřovat. Jak takové lidi odlapit a lapit při lhaní a jak se nenechat oblbovat.

Kniha je k prodeji za 119,- Kč plus poštovné a balné což činí 55,- Kč (zasílám vždy doporučeně prostřednictvím České pošty)

Objednávejte na mém mailu saralhotakovasml@seznam.cz a facebookový profil Sára Lhotáková

Platba: předem na účet č. ú.: 2736526063/0800 (do zprávy pro příjemce uveďte svou adresu a jméno s příjmením), anebo na dobírku po dohodě na mailu saralhotakovasml@seznam.cz s uvedenými jménem, příjmením a adresou, kam knihu zašlu.

Kniha – Duchovní cesta mladého člověka

Popis knihy:
Sama vím jaké to je, když jste v zapeklité situaci ze které nevíte kudy kam, anebo se bojíte, co můžete od určité osoby očekávat. Znám situace, kdy se bojíte rozhodnout, protože se bojíte následků.
Ano, všechno toto znám a dovedlo mě to k tomu, abych se naučila vykládat karty, začínala jsem sama na sobě. Úplně od základů. Neměla jsem v rodině nikoho, kdo by mě to naučil.
Začala jsem se o to zajímat v roce 2010, kdy jsem byla nešťastná ve svém životě a chtěla jsem tak trochu ukázat cestu, jak dál. Avšak jako studentka jsem si nemohla dovolit kartářku zaplatit. Tak jsem se to naučila sama. Od roku 2011 do roku 2013 jsem tyto služby i poskytovala, přivydělávala jsem si jako kartářka. Byla to zajímavá zkušenost, ale velice vyčerpávající a již mě to přestalo naplňovat. Tak jsem všechny své kartářké zkušenosti shrnula do své knihy Duchovní cesta mladého člověka.

Abych Vám tak trochu ukázala o čem píši a jak kniha vypadá, můžete si stáhnout ochutnávku z knihy a rozhodnout se sami, zda tato kniha je pro Vás.

Více informací o knize naleznete na odkazu. 

Výtah z knihy
„Za dobu, kterou se věnuji kartám, jsem se setkala se spoustou dotazů, které se týkaly vztahů.
Hodně lidí mi píše – kdy potkají tu svou pravou lásku? Kdy se objeví v jejich životě láska?
Na tuto otázku odpovídám následovně – čas je individuální. Jelikož když budete stále myslet na to,
jak se cítíte sami a na to jak se vám láska vyhýbá, tak budete sami stále a tím víc se budou
umocňovat pocity nespokojenosti a je to začarovaný kruh.
Když se naopak zaměříte na to jak potkáte svou lásku a poznáváte svého budoucího
partnera/partnerku. Je to již lepší vyhlídka, nemyslíte? ;)
Než začnete, je dobré si vyjasnit představu o vašem potencionálním partnerovi/partnerce. Kdo to
má být? Jak se má chovat? Co to má být za člověka? Jak má vypadat?
Zaměřte se na tu představu. Pokud chcete, aby váš budoucí partner měl rád děti a byl kulturista :)
tak si představujte jak sdílíte svůj život s kulturistou, který vás přitahuje a máte se rádi a
představujte si jej, že si rozumí s dětmi. :)
Síla myšlenky a pocitu je až neuvěřitelná. Takto jsem si do svého života přitáhla partnery :). Podle
toho jak jsem se v určité období cítila a koho jsem kolem sebe potřebovala tak jsem se na takové
lidi zaměřila. A ti partneři opravdu přišli. :) až jsem se sama podivovala.
Lidé kteří neví co chtějí a nemají jasnou představu o tom co chtějí prožívat, budou se životem
potácet a budou nejspíše věčně nespokojeni.
Mám to též vyzkoušené na sobě a z praxe.“

Knihu můžete zakoupit za 149,- Kč + poštovné a balné což činí 55,- Kč (zasílám vždy doporučeně přes Českou poštu)

Platba předem na účet – č. ú.: 2736526063/0800 (do zprávy pro příjemce napište svou adresu a jméno s příjmením) , anebo na dobírku po dohodě na mailu saralhotakovasml@seznam.cz

Připadně na fb: Sára Lhotáková 

Objednávka knihy Duchovní cesta mladého člověka


Kniha – Uzdravení

Popis knihy:
Kniha je zaměřena na poruchy příjmu potravy. Já sama jsem si bulimií prošla. Vím, jaké to je, znám pocity jak se cítíte, když vás ovládá jídlo a vaše chutě. Vím, jaké to je mít nepřekonatelnou chuť se přejíst. Vím, jak moc je v tu chvíli důležitá váha a pohled na sebe do zrcadlo. Jak moc je to stresující a destruktivní dohromady. V knize popisuji svou osobní zkušenost s bulimií a s hubnutím. Napsala jsem knihu pro vás, kteří hledáte radu jak z toho ven, či chcete jen vědět jak začít zdravěji žít.

Kniha je totiž rovněž obohacena o rady na zdravý životní styl a zdravé stravování. Pro všechny z vás, kterým záleží na svém zdraví a na tom, co jíte :). Jste to co jíte. Dále popis detoxikace organismu, o půstech a též o krevních skupinách a jejich vliv na hubnutí a zdravé stravování. Toť vše jsem pro vás sepsala do knihy. ♥

Nedaří se zhubnout?

Výtah z knihy: 

„Když jste nemocní přestáváte si užívat života, optimismus postupem čase odpadává, ztrácíte chuť do všeho co vás bavilo. Vaše koníčky jsou pro vás spíše již povinností, škola a práce to ani nemluvím – nebaví vás to. Jediná vaše vášeň je hubnutí a debaty o hubnutí. Ani vztahy vás nebaví. Já osobně jsem v tu dobu vztahy vůbec neřešila a to je co říct. „

„Začít znovu si vybudovat sebevědomí, sebelásku a sebeúctu k sobě samé. Uvědomit si, že mám se ráda, že se miluji a že své tělo přijímám takové jaké je. Všem lidem a obzvláště holčinám trpící poruchami příjmu potravy doporučuji si vážit svého tělo, přijmout své tělo a sama sebe. Mít se ráda. Jelikož Vy jste jediný člověk, který si tu lásku může dát. Jak vám někdo může dát lásku, když si ji nedáváte vy sami? Nejprve si tu lásku musíte dát Vy sami. Pak až teprve se do vás mohou jiní lidé zamilovat. „

Ochutnávka z knihy Uzdravení ke stažení zdarma ochutnávka z knihy.

Kniha Uzdravení  k objednání!!!

1 komentar v Knihy Sáry Lhotákové

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *