Ukončení společné karmy

Aneb, krásný, vytoužený, zasloužený a mírný konec. Konec toho, co společně svazovalo, konec toho co ve vás vřelo, konec toho co vás táhlo, konec smír a klid.

Ti z Vás, kteří již zažili to, že měli s někým karmický dluh, či z tohoto, či minulého života moc dobře ví o čem mluvím.

Karmický dluh vzniká, či vznikl tím, že se setkali lidé a jeden tomu druhému ublížil, či ho třeba okradl, nebo mu způsobil nějakou újmu.

channeling-artwork-216x300

Jelikož ten druhý se cítil ochuzen, ublížen a dotčen tak karma pokračuje s těmi lidmi životem dál.

Dokud ti dva k sobě cítí zášť, nenávist, zlobu, lítost, či nějakou jinou negativní emoci tak ten dluh neskončil.

Opravdový konec je ten, až když dojdou oba k usmíření a jejich štěstí v životě již nebude závislé na tom druhém.

Dejme tomu příklad, někoho potkáte, nejprve jste přátelé, později blízcí přátelé a až pak jste nejlepší přátelé, tak v tom nejlepší období vašeho přátelství vás ten druhý zradí.

Vám se zhroutí veškerá důvěra v toho člověka a bolí vás to.

Dokud Vás to bude bolet to co vám provedl tak karma pokračuje s vámi.

Pokud ten druhý s vámi stále bude hrát tu hru, kdy s vámi bude vypočítavě hrát a komunikovat tak též karma není ukončena, jen se pohybujete oba dva v kruhu.

V takové situaci se vždy střídají období klidu a štěstí – kdy se třeba usmíříte, bavíte se spolu a vycházíte spolu dobře a prožíváte krásné společné zážitky.

Anebo pak období odloučení – kdy vám je obvykle mizerně, smutně, depresivně, ublíženě, nešťastně.

Takhle se ty období můžou točit po několika týdnech, měsících i letech. Čas je individiuální.

Dokud k sobě oba dva něco cítíte, ať je to pozitivní či negativní tak karma stále pokračuje!!!

Takové to, že si myslíte, že už je po všem tak nepodlehněte tomu klamu. Úplné ukončení dojde až tehdy, když dojdete k harmonii a nebudete vůči tomu druhému pociťovat nic.

Dokud jeden z Vás nedojde do toho bodu, kdy nebudete již pociťovat žádnou vazbu citovou tak karma nekončí.

Pokud jeden z Vás se s tím už vyrovnal tak je již na půl cesty vyhráno a je to na dobré cestě. Pak i ten druhý se může z toho vyrovnat, protože už nebude mít s kým hrát tu hru, když je ten jeden už bude vůči těm narážkám lhostejný a imunní.

Taková pokraučjící a vyhrocená karma je velice vyčerpávající a v těch nejvyhrocenějších chvílích může jít i o zdraví i o život. Protože ti lidé k sobě cítí nevysvětlitelně silné buď pozitivní, či negativní emoce, které nedokáží popřít a necítit. Pokud se je pokusí popřít, či nedávat na ně tak budou v sobě to nosit dál a bude je to tížit na těle.

Ty emoce ovlivňují den celkově, psychiku a rozpoložení člověka, ovlivňuje to i jeho zdraví, je to mnohem intenzivnější než ostatní mezilidské vztahy.

Člověk, kterému je ublíženo tak intenzivně cítí touhu po spravedlnosti a po nápravě všeho. Touží aby se vše vrátilo tomu, kdo ublížil.

Ten kdo ublíží jedná tak protože chce tomu druhému dokázat, že má navíc, chce toho druhého ponížit a dát mu najevo, aby si moc nemyslel. Víc pohlíží spíše na sebe než na toho druhého.

Nuže, může to trvat dlouhou dobu, opravdu dlouhou, měsíce i roky a i desetiletí. Však jednoho dne každý takový dluh dojde ke svému naplnění.

Zafunguje spravedlnost vesmíru, oba dva tito lidé dojdou ke svému dle zákonů vesmíru. Dojdou ke svému štěstí i bez závislosti na jejich problém v minulosti. Upustí negace a upustí se vzájemně zbraně, narážky a zlo, které je pojilo proti sobě. Odpustí sami sobě, tomu druhému a odpustí si vzájemně to co se stalo.

A bez ohledu na to, jak se má a jak žije ten druhý jsou šťastní a nepociťují vůči sobě již nic.

To je to ukončení karmy ke kterému lze dojít.

Je to dlouhá cesta, vyčerpávající únavná, někdy až vážně nebezpečná, avšak pocítíte nevysvětlitelný klid a pocit osvícení, když dojdete až ke konci tomu všemu.

Jeden z nejkrásnějších pocitů kdy se podíváte sami na sebe a pak na toho druhého a můžete si říct, že už je všemu zlému i tomu dobrému konec. A že jste již ze vzájemného vězení venku a můžete si žít oba dva tak jak si přejete, aniž by ten druhý proti vám cokoliv měl negativního, či pozitivního.

Těžko se mi v tuto chvíli radí přímá cesta jak k tomu cíli dojít, těžko říci, jelikož i mě osobně rady druhých až tak nepomohli a spíše jsem dávala na své srdce tak jak jsem to cítila. Návodů jak na to je spousty, nebo nejsou žádné, které by vám daly odpověď takovou jakou chcete.

Není důležité jak se k tomu cíli dostanete, ale hlavně, že se tam dostanete do toho cíle, to je to na čem skutečně záleží. Na to pamatujte.

Všem, kteří toto prožívají přeji hodně štěstí, pevné nervy, pevné zdraví, odolnou psychiku a hodně pozitivních myšlenek :).

A když bude nejhůř, tak si vzpomeňte, však i tohle jednou skončí.

 

Zdroj obrázku: ❤ MIA ☮. Moje pravdy [online]. [cit. 18.3.2016]. Dostupný na WWW: http://www.moje-pravdy.cz/z-jinych-zdroju/zajimave-clanky/neroztrideno/1549-kontroverzni-channeling

O Sára Lhotáková

Jsem zrzavá slečinka trochu spisovatelka a trochu víc hudebnice, píšu a tvořím o čem chci.

4 komentar v Ukončení společné karmy

 1. Karolína Dohnalová napsal:

  Krásný večer, prosím ráda bych se zeptala ohledně přerušení karmickych vazeb.

  Před rokem jsem dělala meditaci přerušení na osobu od které jsem se chtěla odpoutat.

  Dost mi to pomohlo cítila jsem se skvěle a teď se ta osoba ozvala a nějak nevím proč jestli je to zkouška nebo co chce..

  Má člověk odepisovat nebo nereagovat?
  Moc děkuji a přeji vše nej v novém roce.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *