Věci, které nezveřejňuji

Hodně lidem na mě vrtá hlavou dost věcí, ostatně to je normální a nedivím se.

Ale tak určitě lidé pochopí tu vědět, že určitě všechno nezveřejňuji v článcích. Ačkoliv si někteří domýšlivci myslí, že ano a že dokonale poznají úplně všechno, tak je zklamu, mýlíte se.

Všechno do článků nedávám, leckdy se vyhýbám v článcích konkrétním situacím, které se staly. Je to tak lepší, pro můj osobní klid a bezpečí. A taky hlavně pro to, aby si někteří lidé nezačali vše, co si přečtou v článku brát osobně a konfrontovat mě s tím. Já už totiž vážně nevím, co mám na ty domýšlivé zprávy pořád odpovídat, nevím.

Jsou věci, které by se neměli zveřejňovat normálně tak i hlavně v tvorbě a to si myslím, že je výše příjmu, rodinný stav, sexuální život a rodinné vztahy mezi členy rodiny.

Ačkoliv je pravda, že někdy i s těmito tématy v článcích koketuji, tak nikdy o nich nenapíši vyloženě napřímo, jak se to má.

Myslím si, že i ten největší extrovert na svět má právo na jakési osobní soukromí a nemusí všichni všechno vědět. Ostatně já neovlivním, kdo si to z jakého kouta světa přečte, nebo to může být někdo o kom nechci, aby to věděl. Myslím si, že i já jakožto hodně otevřený člověk, který se na internetu vyloženě ukazuje dost a ze všech stran na své soukromí právo mám a toto beru jako velmi soukromou věc. Protože tyto aspekty žiji reálně a i kdyby se mě někdo na ně zeptal reálně nemusím odpovědět, je to pro mě osobní a mě bohatě stačí, když já sama vím, co a jak je. Takže moji milí domýšlivci z článků se opravdu nedočtete zda mám vztah, s kým spím, kolik vydělávám a jak to mám se svou rodinou. Nedozvíte.

Takže si myslete co chcete, je mi to jedno. Ani na sociálních sítích nedávám najevo, jak tyto věci v životě mám, myslím si, že do toho nikomu nic není.

Mě přijde nevhodné na internet dávat, kdo kolik bere, protože pak se na Vás akorát nalepí lidi, kteří se k vám chtějí nastěhovat, anebo ti kteří peníze moc nemají a chtějí abyste je živili, takže tím pádem na sebe přitáhnete lidi, kteří chtěj se na Vás přiživit.

Partnerský život, upřímně já moc nemám ráda takové to zveřejňování rodinného stavu na sociálních sítích, jako je to každého věc, ale já mám za to, že nikomu nic není do toho s kým já jsem a s kým jaký typ vztahu udržuji, takže se toho prostě zdržuji těchto informací zveřejňovat. Sexuální život to samé, je to čistě moje věc a do své tvorby to promítat nebudu.

Rodinné vztahy to zveřejňovat vůbec nebudu, jistí lidé by si to hned mohli vztáhnout osobně jako pomluvu, takže nestojím o zbytečné problémy. Co a jak je v rodině má zůstat v rodině, ale samozřejmě nemám problém se svěřit a říct to osobně, když se mě na to někdo zeptá, ale osobně ne anonymně, nebo po internetu. Tyto věci hlavně nelze vysvětlit jednou větou, to je na delší povídání.

Ať se to někomu z vás líbí nebo ne, Vaše názory respektuji, ale respektujte i to, jak to mám já. Tohle jsou věci, které se ode mě z článků a tvorby nedozvíte. I kdybych vydělávala miliardy, spala s deseti naráz, byla vdaná a měla se všemi v rodině šťastné vztahy tak to do článků dávat nebudu. Nemusí všichni vědět až tak moc. Já se taky lidí neptám kolik vydělávají, nebo jak to maj, už vůbec ne cizích nebo jen známých, to fakt ne.

Ať si každý žije, jak chceš. Peníze, vztahy, sex a štěstí všem přeji to je jasné. Jsem přející, ale upřímně nemusím vědět úplně všechno, jak to máte :-).

Unavuje mě neustále na tyto otázky řešit odpovědi a odpovídat. Každého jen totiž zajímá výše platu a sex, pak samozřejmě partnerský život a až pak ta rodina, když je někdo hodně zvědavej a těch se najde kopa.

A já opravdu už nevím, co na to těm lidem odpovídat. Tak neodpovím, přečtou si článek a hned usoudí s kým bych mohla chodit, nebo s kým spím, nebo o kom to je napsané. Nebo si někdo najde moje knihy, ty zkritizuje, že je to prý nedůvěryhodný, já poděkuji za názor a upřímnost v klidu a ten člověk se mi pak začne podbízet, ať ho pozvu na večeři a ať ho pozvu k sobě. Nu upřímně je tohle chování normální? Nebo po mě chtějí, ať jim koupím dárky na Valentýna, nebo k narozeninám a není jim blbé si o to napsat. Tak si tak říkám „Ty kráso kde to jsem?“

Já nevím, co si ti lidé myslí, že jsem asi osamělá ženská, která si penězi vytírá pozadí a musí si někoho shánět na sex, bo já nevím. Někdy mi to tak připadá. Přitom skutečnost je naprosto jiná a já tohle chování nemám vůbec zapotřebí.

Nemám zapotřebí se takhle chovat, někoho si kupovat, nebo někoho na rychlo shánět, nebo si platit sex, nebo si někoho k sobě honem stěhovat. Ne nemám to zapotřebí, jsem šťastná tak, jak jsem a nebudu víc upřesňovat jak.

Někteří lidi opravdu si nevidí do pusy a pod pod prsty, co píší za věci na té klávesnici. Nejdřív vás jakože urazí a pak se Vám podbízí. Anebo se Vám podbízí, něco si přečtou a udělají z toho kachnu, kterou rozhlašují dál, přitom je to fake. No, bože je toho někdy moc a nechápu, nechápu, zůstává mi rozum a obočí stát nad tím vším, jak se divím, co dá vykoumat.

O Sára Lhotáková

Jsem zrzavá slečinka trochu spisovatelka a trochu víc hudebnice, píšu a tvořím o čem chci.

1 komentar v Věci, které nezveřejňuji

  1. […] Co se týče mého partnerského života, tak ten do článků nezahrnuji, jak jsem již zmínila ve věcech, které nezveřejňuji. […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *