Věrnost v přátelství

Opravdový přítel při Vás stojí, ať se děje, co se děje.

Opravdový Vás přijímá takového jaký jste, když je Vám blbě, pomůže Vám, nenechá Vás napospas. Když je Vám hej sdílí ten pocit s Vámi.

Opravdový přítel zůstane po dlouhou dobu, ne-li navždy ve vašem životě. 

pratelstvi_201305260919456

Opravdový přítel je Vám i věrný. A tuto část bych více rozebrala.

Přítel je Vám věrný i když potká nové lidi. Nikdy na Vás jako na přítele nezapomene, i když bude mít nové známé a přátele. Přítel je Vám věrný i když Vaši osobu někdo pomluví, přítel s vámi zůstane i tak a věří Vám, nikoliv pomluvám.

Přítel je Vám věrný i když se do života přimotá někdo nový – nový partner, nový blízký přítel či kdokoliv jiný a začne Vaši osobu pomlouvat. V tu chvíli může být Váš přítel na vážkách, ale pokud je mezi vámi opravdové přátelství tak vždy zůstane s Vámi.

Sama jsem se o tom přesvědčila, jak nádherné je lidské přátelství. A i když jsem zažila situace, kdy jsem myslela, že o své nejbližší přátelé přijdu, vždy se situace vyvrbila tak, že zůstali při mě :). Za což jsem nesmírně vděčná.

Třeba taková situace, kdy mezi mě, mé kamarádky vstoupila taková osoba, která záměrně odváděla pozornost mých kamarádek na sebe. Jelikož jsem věděla, co ten člověk je zač tak jsem neinklinovala k tomu člověku. I když mi to bylo líto, že ten člověk takhle do nás zasahuje, tak jsem si řekla, že budu důvěřovat, že kamarádky na ten charakter přijdou sami a že to jistě nebude dlouho trvat.

Popravdě, ano přišly na to a daly mi za pravdu. A kamarádky jsme zůstaly doposud :). Je vidět, že opravdové přátelství je skutečně pevné a žádný záměrný záškodník nemá šanci, když lidé drží pospolu.

Děkuji za tuto zkušenost byla mi velkou lekcí k důvěře ke svým přátelům 🙂 ♥.

 

Zdroj obrázku: © 2015 I60.CZ. i60.cz [online]. [cit. 28.3.2015]. Dostupný na WWW: http://www.i60.cz/clanek_4499_o-pratelstvi.html

O Sára Lhotáková

Jsem zrzavá slečinka trochu spisovatelka a trochu víc hudebnice, píšu a tvořím o čem chci.

1 komentar v Věrnost v přátelství

  1. […] nejlepší kamarádky, které při mě stály a tak jsem poznala pravé věrné přátelství viz Věrnost v přátelství. Díky této situaci jsem získala jsem i svou velkou lásku na kterou nikdy v životě nezapomenu […]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *