Věštění z kříšťálové koule

Publikovala Sára Lhotáková, pod kategorií Věštící techniky.

Věštění z křišťálové koule, je mnohými lidmi zpochybňováno a zavrhováno. Jedná se o techniku věštění, kterému lidé až tolik nevěří. Přitom při správném použití meditace a nauky se z tohoto nástroje dá věštit.
Princip spočívá v tom, že duchovní osoba se přivede do stavu transu, ať již technikami meditace, či hypnózou. Anebo někdo již tak zběhlý to dokáže mnohem rychleji meditací a naprostým uvolnění organismu.
Poté se duchovní osoba zahledí do křišťálové koule a měla by spatřit záblesky či scény z budoucnosti – především duchovní osoba by měla mít připravenou otázku či situaci, kterou si přeje zodpovědět, spatřit či vyřešit.
Toto věštění je velice podobné jako věštění z vizí.
http://sarahmagdalhotakova.cz/zacatky-vesteni-vize

Poprvé nemusíte vidět nic, ale ani po více věštění. Jde o to si na kouli zvyknout a především se naučit navodit stav transu.
Nemusíte se obávat, jde to, není to nic nemožného. Někdo se s koulí naučí pracovat hned zpočátku, ale někdo až po čase. Ani jedno není špatně, každý je individuál a jinak rychle se učí.

Zdroj obrázku:
http://lenna88.blog.cz/. Lenny blog [online]. [cit. 4.11.2012]. Dostupný na WWW: http://lenna68.blog.cz/0905/vestba-z-kristlove-koule

O Sára Lhotáková

Jsem nezávislá autorka projevující svobodné názory bez cenzury.

1 komentar v Věštění z kříšťálové koule

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *