Vydělávání tělem

Zamysleli jste se někdy nad tím, jak si žijí takové prostitutky? Neboli společnice? Gigolové?

Jaké asi musí mít programy nastavené v hlavě, aby tu práci mohli dělat a aby unesli to, že si musejí vydělávat tímto způsobem?

Všude se tvrdí, že každý sex v člověku zanechá nějaký energetický otisk. Protože se lidská těla spojí, tím pádem se propojí první čakry a tudíž dochází k přenosu energie. Tudíž se energie promíchají. Proto se radí, abychom nespali s někým s kým bychom nikdy nechtěli být.

Dokážete si představit jak takový člověk, který spal s více lidmi musí mít tu energii pomíchanou? A jaký musí mít v sobě chaos. Když bychom vycházeli z této duchovní teorie?

Utvořte si na to názor sami. Já si myslím, že ne vždy to v nás zanechá otisk. U někoho kdo sex spojuje s láskou, tak v tom to určitě zanechá otisk vždy. Protože to vnímá srdcem a nejen jako potřebu. Ale u někoho, kdo to nespojuje s láskou a dokáže sex a lásku oddělit to nemusí mít vliv a energickou stopu. Je to však jen můj názor :). Nikomu to nenutím.

Když se vrátím k nadpisu, jak by asi takové prostitutky, či gigolové měli ty své čakry a energii pomíchanou? Nemyslím si, že by každý kdo by vykonával tuto práci byl nějak labilní a pomíchaný. Beru ho stejně rovnocenně jako kohokoliv jiného.

prostitutka4_dreamstime

Dle mého uvážení tací lidé musí mít na toto povolání žaludek a povahu :). Určitě to bude dělat spíše člověk, který nespojuje lásku se sexem, někdo kdo má sex rád, nebo dokonce má nějakou svou skrytou sexuální úchylku – tudíž vyšší šance, že ji zrealizuje s někým a splní si tak své představy, někdo kdo se cítí osamělý, někdo kdo je zvyklý dávat své tělo, někdo kdo je obětavý až moc, kdo postrádá vlastní sebeúctu, kdo postrádá vlastní důležitost, kdo je zklamaný z lásky a někdo kdo je zvyklý děkovat „vlastním tělem“.

Jsou to jen mé úvahy. Avšak zpověď někoho zasvěceného by byla mnohem přesnější. Nevím jak to nazvat, ale připadá mi, že toto povolání mohou dělat smutní lidé, kteří něco v životě postrádají a proto se takto nabízejí. Nevím, cítím to tak. Ale mohu se mýlit. Přijde mi to jakoby takový vnitřní pláč duše, když člověk hledá lásku k sobě samému. A když ji najde náhle si uvědomí, že si tohle už nemusí nechat líbit, nemusí to dělat, nemusí ostatním dělat potěšení, když nechce, může dělat něco jiného pro peníze na uživení, může se v sexu zdokonalovat jinak než jen tímto placeným způsobem.

Nesmírně a ani nevím proč s těmito lidmi, kteří to dělají soucítím a upřímně je i obdivuji, že na to mají povahu. Myslím si, že je to obdivuhodné toto dělat, ne každý by to zvládl psychicky. A neodsuzuji to, jen mi to přijde jako smutný fakt, nad kterým cítím potřebu se zamyslet co toho člověka k tomu vedlo a proč a jestli je tak šťastný. Soucítím ♥.

 

Zdroj obrázku: DIVA.SK. Diva.sk [online]. [cit. 27.6.2015]. Dostupný na WWW: http://diva.aktuality.sk/clanok/33318/sokujuce-16-rocne-prostitutky-nie-su-vynimkou-uz-ani-na-slovensku/

O Sára Lhotáková

Jsem nezávislá autorka projevující svobodné názory bez cenzury.

2 komentáře Vydělávání tělem

 1. Naděžda napsal:

  Spíš by bylo dobré se sama sebe zeptat, zda je potřeba nad tím přemýšlet. Pokud bude odpověď ano, hledat proč. Kdo, nebo co to spouští a co to o mě vypovídá. Co nemám zpracováno a k jaké události se to vztahuje. Pokud se takto zeptám já, dostanu odpověď, ne, není to potřeba.

  • SML napsal:

   Vystihla jste to Naděždo, potřeba nad tím přemýšlet v mém případě bylo, jelikož jsem si potřebovala v tomto uspořádat myšlenky co je pro mě již moc – nepřípustné a co ještě je přípustné. Jak moc má sex s neznámými lidmi vliv na člověka, jak moc v člověku zanechají sexuální zkušenosti a zda lze vůbec mít sex, který by v člověku nic nezanechal.
   Rozhodně se toto téma váže k mému životu, proto asi bylo pro mě přínosné se tímto tématem inspirovat k napsání úvahy na dané téma.
   Věřím, že například Vy již nepotřebujete nad tímto tématem pojednávat, máte to již v sobě vyřešené :).
   Děkuji za příspěvek, pomohla jste mi.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *