Zamilovat se…

Publikovala Sára Lhotáková, pod kategorií Šťastný život.

Zamilovat se…. nechat se okouzlit, podlehnout, oblíbit si, vzhlédnout se….

Nejenže se jedná o fyziologický proces v mozku, avšak v našem srdci, jakoby se něco nového a krásného probudilo v tu chvíli. Jako kdybychom se cítili krásní a cítili všechnu tu krásu kolem sebe v nás. Zamilování se otevírá srdce, je to také cesta, jak se otevřít. 

images

Rozlétne se naše srdce, probudí nás k životu, cítíme dostatek a hojnost energie v našem celém těle, prokrví se mozek, končetiny, intimní partie. Všude je krása, všude je láska, jakoby nám život ukazoval vše krásné, co před námi delší dobu schovával.

Nejsme na nic sami, zamilování se nás hřeje, dodává sílu, energii a chuť.

A najednou zjistíme, že vše, co jsme v minulosti řešili, vytrpěli a zažili nás právě dostalo sem, do toho krásného, co na nás celou dobu čekalo, abychom procitli a zaslouženě si to užívali.

Zaslouží si to každý z nás.

Jeden z nejkrásnějších pocitů – zamilovat se sami do sebe, zamilovat se do člověka, do života, do přírody, do města, do své práce, ….

Přeji tento pocit každému z vás ♥.

Žijme s láskou… 🙂

Děkuji za vše, co mě přivedlo do tohoto krásného pocitu a do tohoto okamžiku.

O Sára Lhotáková

Jsem zrzavá slečinka trochu spisovatelka a trochu víc hudebnice, píšu a tvořím o čem chci.

1 komentar v Zamilovat se…

  1. Pravá láska | napsal:

    […] mezi láskou a svým způsobem života Láska nebo já?, a o tom jaké to je se zamilovat Zamilovat se. Všechny tyto články mají společné jedno téma a to, že jejich tématem je láska. Věřím, […]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *