Znechucení

Publikovala Sára Lhotáková, pod kategorií Šťastný život.

Úhel pohledu, či realita?

Když jste někoho měli rádi, či něco jste měli v oblibě, může se to opakovaným setkáváním či opakovanou činností naprosto zhnusit?

Může se stát, že už tu osobu nedokáže snést se sebou v místnosti, že jej přestanete milovat, že jej přestanete chápat, že s ním již nechcete mít sex? Může se stát, že se vámi oblíbení činnost naopak stane břemenem?

Ano, může se to stát. Pokud však jde o činnost, kterou milujete, zkuste se tomu vyvarovat jak jen to půjde. Buďte vděční, buďte rádi za tu činnost, radujte se z toho, užívejte si to, hledejte na tom klady.

Avšak pokud časem už ztratíte přirozeně zájem, či se vám to i přes to znechutí tak to nechte být a odejděte. Nemá smysl se trápit a přemáhat, když vám to nejde od srdce.

Stejně tak jako v komunikaci s člověkem, pokud vám to není po chuti, nenuťte se do toho. Odejděte tak z takového vztahu, odejděte z místnosti, nekontaktujte toho člověka a udržujte se v klidu a pohodě.

Čím více se do toho nechtěného budete nutit, tím to bude jen a jen horší až ztratíte zájem úplně a zatratíte i sami sebe, budete tak sami sobě nevěrní a ublížíte si. A to vám přeci za to nestojí. Jelikož Vy máte na víc :), máte na šťastný život ♥

140220-110420

O Sára Lhotáková

Jsem nezávislá autorka projevující svobodné názory bez cenzury.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *