Ztráta

Publikovala Sára Lhotáková, pod kategorií Šťastný život.

Přemýšleli jste někdy nad tím. Když v životě něco milujete či někoho. Milujete celým srdcem a dá se říci, že bez toho nejste sami sebou a nejste to vy. Dá se říci, že určitý čas vše funguje skvěle, jste šťastní a vděční, za to že to tak funguje a můžete se bažit těmi příjemnými a šťastnými pocity, které vám ta věci či ta osoba přináší.

Avšak najednou jakoby rychlostí blesku jste o tu vášeň přišli. Přišli jste dá se říci o náplň života. A co teď?

Divíte se, jak vlastně budete žít dál, přišli jste o vše o co jste mohli přijít. Jakoby už Vás nic jiného netěšilo, připadáte si naprosto bezradní, směšní, trapní, bezmocní, depresivní…. ano i takové pocity jsou.

A co když zrovna toto je šance, jak svou vášeň prohloubit? Co když toto je jen zkouška, která Vás má vyzkoušet, zda za tím i nadále půjdete.

V mém případě to nevzdávám nikdy. Pokud je to něco co miluji tak se nevzdám, vždy budu hledat způsoby, jak se toho bažit a jak žít.

Pokud bych totiž nemilovala, tak by mi to nechybělo. Ale jelikož mi to chybí, tak se i třeba zvenku zoufale budu snažit navrátit tu chuť, ten smysl, ten požitek do svého života.

I kdyby mě to třeba mělo zničit – dobře to je extremisticky řečeno. :) Ale rozhodně se nevzdávat.

Nebo také nechat všemu volný průběh a najdete si třeba novou vášeň. :) I to je možnost. Najít si novou vášeň a v té se vzhlížet, bažit a užívat si jí.

Rozhodně nezůstávejte stát na místě, nezůstávejte bezmocní, nepropadejte depresím.

Všichni jsme úžasní tak jak jsme ♥, jsme milováni tak jak jsme. Vesmír je tu pro nás a pomůže nám najít cestu zpět k sobě  ♥.

O Sára Lhotáková

Jsem nezávislá autorka projevující svobodné názory bez cenzury.

2 komentáře Ztráta

  1. Jarmila napsal:

    Dobrý den Zlatíčko, přečetla jsem si Vaše stránky. A mohu říci, že je tam hodně moudra :-). Opravdu mohu říci za sebe, hodně mě to čtení uklidňuje. A mám skvělý klid na duši. Co dodat, než to, že je to skvěle čtení. Jste prostě úžasná :-)!!! Mám Vás moc ráda!!!

  2. SML napsal:

    Děkuji Jarmilo za Váš komentář a reakci. Jsem ráda, že se Vám články a stránky líbí. Jsem ráda, že Vám to pomáhá. Děkuji za vše. Také Vás mám moc ráda :) ♥

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *