O autorce stránek

E-mail – saralhotakovasml@seznam.cz

Twitter.com: REBELKAAAAAA

Facebook.com : Sára Lhotáková 

Instagram.com: saralhotakova

O autorce stránek

Dobrý den,
dovolte, abych se představila. Mé jméno je Sára Lhotáková.
Od roku 2010 jsem se začala zajímat o duchovno, věštění budoucnosti a nejvíce věštění karet tzv. kartomancii.  Tento obor mě bavil poměrně dlouho a načerpala jsem tak spousty zkušeností.

V polovině roku 2011 jsem založila stránky Výuka výkladů z karet a začala jsem lidem zdarma vykládat karty.

Hodně jsem se toho naučila a hodně mi to pomohlo pomoc sama sobě a poznat sama sebe. Avšak práce mě čím dál víc vyčerpávala a deprimovala. Postupně jsem zjistila, že to není to co bych chtěla dělat a to co by bylo mým povoláním.

Tudíž jsem ke konci roku 2013 ukončila svou kartářskou kariéru.

Stránky jsem po léta neaktivity zrušila a veškeré mé aktivity soustředila sem.

Změnila jsem v tu dobu partnera i práci naráz a nelituji. Bylo to jedno z těch nejlepších rozhodnutí v mém životě.

Soustředím se nyní na prodej knih, psaní knih a víc žít svůj život. Nadále vytvářím stránky pro lidi, kteří se o tento obor zajímají. Všechny informace jsou pro lidi, kteří informace hledají.

V červenci 2013 jsem dopsala svou první knihu Uzdravení o zdravém životním stylu a zdravém stravování. Aneb jak zhubnout zdravě a vyhnout se tak poruše příjmu potravy

více informací na saralhotakovasml@seznam.cz

2. výtisk knihy Uzdravení vyšel 30.9.2016 a můžete objednávat zde!!!

V květnu 2014 jsem dokončila svou druhou knihu a zároveň projekt. Duchovní cesta mladého člověka, která je zaměřena na výuku věštění, magii a duchovna.

Ke konci června 2018 vyšla třetí kniha nesoucí název Chroničtí lháři , která je zaměřená na osobní zkušenosti, poznatky a techniky v komunikaci s lidmi kteří neustále lžou a kteří se Vás snaží oklamat.

Dne 10.6.2019 vyšla již čtvrtá kniha, která nese název Vlasy. Kniha je věnovaná péči o vzhled, vlasy, o tom jak chápat své vlasy a naučit se o ně starat. Též jak si nechat narůst dlouhé vlasy.

Dne 24.4.2020 vyšla pátá kniha nesoucí název Spánek a snění. Kniha je věnována spánku o tom jak se zdravě a vydatně vyspat, co jsou to spánkové poruchy, co je náměsíčnost. A jak si vyložit sen, co to znamená a jak na noční můry.

Mým dlouhodobým projektem a koníčkem od roku 2010 byl a je stále blog Dabelinka, který je zaměřen na ženy a ženský svět i sexualitu. Myslím si, že zrovna nyní je ten správný čas odkrýt, že i já se skrývám pod tímto projektem.

http://dabelinka.blogspot.com

Svou aktivitu věnuji svým stránkám, píši ze života o zkušenostech, o tom co prožívám, co mě inspirovalo, o lidech, kteří mě inspirovali, avšak nikoho nekonkretizuji. Každý se v tom článku může najít.

Píši tak jak to cítím, tak jak to prožívám a chci tak lidem dodat pocit lidskosti a sounáležitosti, že nejsou jediní kdo to tak vidí, anebo že to tak v životě chodí a nejsou jediní osamocení, kdo to tak má :). Inspiruje mě život sám o sobě, situace v životě, lidé, vztahy mezi lidmi a celkově co mám možnost prožít, vidět, či se do toho vcítit.

Orientuji se také hudebně. Zamilovala jsem se do hudby, hraní na kytaru a zpěvu, neřeším jestli to je nebo není dokonalé, dělám to, protože mě to baví a činí mě to šťastnou. Kašlu na nějaká nadání a predispozice.

Miluji život a miluji lidi ♥.

S pozdravem

Sára Lhotáková – SL ♥

17 komentar v O autorce stránek

 1. Renata napsal:

  Dobrý den,
  Vaše služby jsem již několikrát využila a nejenom já, ale i moji známí. Ráda bych Vám za všechny moc poděkovala. Můžu jen potvrdit, že někteří lidé věštbě nevěří, ale potom, co se některá předpověď splní, mění svůj názor, a ne jednou pomoc karet vyhledávají opakovaně. Ještě jednou za všechny moc děkuji a přeji mnoho úspěchů. Renata

 2. Sára Lhotáková napsal:

  Renato, moc vám děkuji za názor 🙂 jsem ráda, že jsem vám mohla pomoci.
  Děkuji Vám za laskavost, i já Vám přeji hodně štěstí, zdraví a lásky do života.
  SL

 3. Alena Davidová napsal:

  Dobrý den , moc vám děkuji za vykládáví karet, jen nevím, jakým způsobem vás nyní mohu žádat o radu. Přeji vám hezký den a moc díky, že jste, jaká jste, alena

 4. SL napsal:

  Dobrou noc Aleno,
  Napište mi na e-mail saralhotakovasml@seznam.cz 🙂
  Mějte se krásně a budu se těšit na váš e-mail.
  S pozdravem SL ♥

 5. Martina napsal:

  Milá Magdi,
  jsi moje zlatíčko, mám Tě moc ráda a děkuji za vše co jsi pro mne udělala.
  Přeji mnoho úspěchů a hodně štěstí.
  Martina
  Pro všechny, kdo budou číst tyto řádky:
  Magda je úžasný člověk a zaslouží si velký obdiv.Dlouho jsem nikoho takového nepoznala. Děkuji Bohu, že je!!!!!

 6. Sára Lhotáková napsal:

  Marti,
  Děkuji ti za všechno a hlavně za to, že jsi.
  Také tě mám moc ráda a vážím si tě ♥
  Také ti přeji hodně štěstí, zdraví a lásky do života.
  S láskou SL

 7. Dorota napsal:

  Dobrý den,
  paní Magdo i já bych Vám chtěla moc poděkovat za výklad, za rady i za to, že si vždy najdete čas mi odepsat a neodmítnete mě… Jste moc hodná, děkuji…Přeji hodně štěstí v životě…

 8. Sára Lhotáková napsal:

  Doroto,
  Moc vám děkuji za komentář a za názor. 🙂 Moc si toho vážím.
  Rádo se stalo.
  Mějte se nádherně a hodně štěstíčka.
  S láskou SL ♥

 9. Zdenka napsal:

  I já chci poděkovat za ochotu a laskavost a přeji hodně štěstí v životě .Zdenka

 10. Sára Lhotáková napsal:

  Zdenko, rádo se stalo :).
  Děkuji za laskavost, jste úžasná.
  Přeji hodně štěstí, lásky, harmonie a spokojenosti do života.
  S láskou SL ♥

 11. Myroslava napsal:

  Dobry den.Rada bych Vam za vsechno podekovala.Vite taki jsem si rikala ze no je to mozny ze se muze to splnit ale moc jsem na to nedavala pokud my nebylo predpovedeny tehotenstvi.Po tydnu predpoved se splnila.Jste užasná.Jeste jednou dekuji.

 12. Sára Lhotáková napsal:

  Myroslavo, rádo se stalo. Vždy ráda pomohu.
  Děkuji za váš komentář a za to že jste.
  Přeji hodně štěstí a lásky do života.
  S láskou SL ♥

 13. Marcela Svitáková napsal:

  Dobrý večer, dostala jsem se na Vaše stránky, a ráda bych se zeptala.Před dvaceti lety jsem měla prac.úraz PR a přišla jsem o konečky 3 prstů a tím začaly mé problémy. po své matce, jsem zdědila velmi silné nohy -ošklivá kolena a tukové boule pod koleny,zjištěno porucha lymfy,nelze to nijak vyléčit. V létě nejdu s dětmi ani na koupaliště jak se stydím, mám deprese a trpím axiózní poruchou,beru antidepresiva. Nějak nevím co dál.Můžete mě vyložit karty a poradit co dál? Děkuji Svitáková Marcela

 14. Dobrý den,
  děkuji za váš komentář, nejsem kartářka, karty nevykládám. Obraťte se s prosbou o karty na mou kamarádku https://anjelikmirka.wordpress.com/cennik-sluzieb/
  Děkuji za pochopení a přeji hodně štěstí a zdraví do života.
  SL ♥

 15. Martin Lemberka napsal:

  Zdravím,
  tyto články které tvoříš jsou zajímavé a hezké, každý si velmi rád přečtu a i sdílím, rád tě v nich podpořím, přeji hodně štěstí a úspěchů Sáro. 🙂
  Si pro mě víc než kamarádka 🙂

  Mám tě rád. 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *