Co mi kdy bylo řečeno a předpovězeno

V tomto článku nechci urážet kartářky, ani jiné lidé, kteří se zaobírají věštěním, článek s věštěním jako uměním nemá nic společného.

Článek je zaměřen na lidi, kteří si myslí, že umí předpovídat osudy jiných, však činy a skutky jsou jiné.

nenechte-si-kecat

Za život jsem pár lidí už střetla a někteří z nich mě vážně překvapili a nestačila jsem zírat s jakým sebevědomím a přesností mi rádoby předpověděli průběh mého budoucího života.

Na základní škole mi bylo více lidmi předpovídáno, že se svým obličejem a postavou si nikdy nikoho nenajdu.

Chvála bohu jak moc se mýlili.

Tak pro příklad střetla jsem ženu, která mi s přesností v drogovém stavu vylíčila, jak nešťastný budu mít život. Předpověděla mi, že budu stejná jako moje mamka a že budu určitě reagovat stejně tak jako doposud a budu taková upjatá.

Nu, s radostí říkám, že se tak nestalo a věřím, že ani nestane, protože to nedovolím :).

Byla též jistá žena, která mi předpověděla v době kdy jsem ukončila své kartářské služby lidem tak, že se na jistotu k tomu vrátím, že určitě se tím budu živit, že určitě budu vykládat a že určitě tomu tak bude, že se nikdy nemýlí, že to ze mě cítí, že vždy budu kartářka.

Nu, s potěšením též mohu říct, že se mýlila :), jelikož kartářská cesta už není nic pro mě.

Jedna starší žena mi též ne-jednou předpověděla, že ví určitě na tutovku, že půjdu na vysokou, že prostě mě tam úplně vidí a že na to i mám, že to tak cítí.

Světe div se, naštěstí se tak nestalo. Protože opět to není cesta ta, kterou bych chtěla jít.

Jeden muž mi kdysi hodně předpovídal budoucnost a naštěstí jeho vize nevycházely. Předpověděl mi datum mé smrti, mělo to být 27.7.2014. Dále mi předpověděl, že budu zabitá, udušená, anebo probodnutá. Dále s odstupem času mi bylo předpovězeno, že zemřu též, avšak vlastní rukou a že budu podřezaná. Též mi předpovídal násilí a to že mě někdo bude chtít zabít. Rovněž, že pokud odejdu z jeho dosahu tak mě na tutovku někdo zabije.

Nu naštěstí se též mýlil a já s radostí a veselostí žiji i z jeho dosahu :). A mohu to vše brát jen jako lekci.

Byl člověk, který mi stále předpovídal to, že jsem v nebezpečí a že se mám držet dál od všeho temného. Stále, každý den mi bylo řečeno, jsi v nebezpečí, něco tě může napadnout, něco máte v bytě atd. Ano, člověka to vyděsilo zpočátku, avšak zapojila jsem i svůj selský rozum do toho a uvědomila jsem si, že ten rozum naštěstí ještě mám a tudíž když si budu vsugerovávat, že v bytě mám nějakou temnou sílu tak tomu budu i sama věřit, avšak když vím, že tam nic není tak přeci nebudu věřit tomu, co kdo poví.

Naštěstí i v tomhle jsem se nespletla a pochopila jsem, že ze strany toho člověka to byla jen manipulace, že vlastně žádné nebezpečí mi ani tak nehrozilo. Naštěstí vše skvěle dopadlo.

Tyto skutečnosti a tito lidé mě naučili jistou věc a to především věřit sama sobě a ve svůj život. Život je jen Váš a jak s ním naložíte je Vaše věc. I kdyby Vám kdokoliv předpovídal cokoliv je to jen jeho úhel pohledu a názor a náhled na věc, nikoliv skutečnost.

Nesčetněkrát se právě stává, že to co lidé takhle rádoby prorokují ostatním lidem tak se nesplní, protože to i ten člověk změní, protože nechce, aby mu někdo takhle diktoval, či předestíral život.

To co Vám kdo řekne, neznamená ještě, že tomu musíte věřit. Vy musíte vědět, jaké informace jsou pro Vás důležité a které je dobré vypustit.

Je to jen na Vás. Vím, je to nepříjemné, když Vám někdo takhle dává rady do života, nebo si myslí jak moc dobře ví, jak budete žít, avšak přitom ten život takový být vůbec nemusí. Vy to můžete klidně 10x nebo i 1000x změnit budete-li chtít a nikdo s tím nic neudělá, jen Vy.

Leckdy to co Vám lidé řeknou jsou nesmysly, tak nevěřte všemu, co Vám kdo řekne.

To co slyšíte zvažte sami, zda je to pro Vás přínosné a zda Vám ta informace něco dá.

Ano, i já jsem mohla věřit tomu, co mi kdo řekl a mohla jsem vyplnit ty jejich rádoby vize a předpovědi, avšak nechtěla jsem, nechtěla jsem jim udělat tu radost, že měli pravdu.

Chtěla jsem vždy a chci nadále žít podle sebe a ne dle ostatních.

Díky těmto lidem, žiji tak jako žiji nyní. Děkuji jim za lekce životem, dali mi poznání, že člověk nemůže věřit všemu, co kde slyší, ale že se musí spoléhat na sebe a na svů skutky.

Máte s tím též zkušenost?

Zdroj obrázku: © 2016 CITÁTEM.CZ. ALL RIGHTS RESERVED. Citátem.cz [online]. [cit. 18.3.2016]. Dostupný na WWW: http://citatem.cz/tag/o-zivote/

O Sára Lhotáková

Jsem nezávislá autorka projevující svobodné názory bez cenzury.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *