Jsem Tvoje karma

Ano, povídej na to ještě jednou a můžu Tě utvrdit, že čteš správně. Ano, kdo si myslí, že ho karma nedostihne tak se šeredně plete. Jak jsem již milionkrát zmínila ve svých textech tak karma má adresu na každého a nikdy se před ní neschováte, ať už je Vám 10 let, 40 let nebo 50. Záleží na tom jak moc si svými činy zaděláte „karmickou nádobu“ to znamená, jaké skutky budete konat v životě. Čím více pozitiva, tím víc pozitiva Vám život přinese nazpět, podobné se totiž přitahuje a pokud děláte ošklivosti tak si i ošklivosti do života přitáhnete.

Čím horší činy, čím víc ublížení, čím víc zla tím víc si zaplňujete karmickou nádobu a ta jednoho dne dovrší, přelije se a to co se přelije se Vám pak přelije do života.

Karmickou nádobu můžete plnit postupně, po částech, nebo malinko, anebo ji regulovat. Vše ovlivňujete svými činy a svým smýšlením.

Nuže, jak jsem zmínila, můžete dělat cokoliv a vše se Vám v životě vrátí. I ten největší útěkař před spavedlností a karmou bude jednoho dne dohnán, ať už si vzpomenete na kohokoliv.

Můžete ublížit spoustě lidem, ale jednoho dne někdo ublíží i Vám a tak, že tu bolest pocítíte za všechny své oběti, kterým jste zničili či negativně ovlivnili život. A neublíží Vám hodný člověk, nebo někdo stejného typu kterým ubližujete, ale bude to někdo úplně jinej na koho budete mít prostě slabost a špatnou mušku, nezraníte ho, nepostřelíte ho, nic mu prostě nezpůsobíte, ale on/ona Vám to všechno vědomě či nevědomě za ty všechny lidi vrátí. Aneb takhle si bere karma svou lidskou podobu.

Je neviditelná, protože dle mé teorie je součástí Vesmíru a všude, kde je potřeba tak se karma prostě nacítí do nějakého člověka, nebo lidí, kteří tu spravedlnost mají vykonat a tak se koná. Ne, ti lidé nejsou ovlivněni, ale jsou nacítění karmou a opravdu se pro toho pomyslného hříšníka stanou karmou. Prostě tím u koho si ten hanbář narazí čumák a srazí ho to k zemi.

Lhát, vyvyšovat se, pýchu nosit až nad hlavou, dělat naschvály, ubližovat fyzicky, týrat psychicky, vytvářet dusnou atmosféru, neférově poměřovat lidi, neférově odměňovat, vytvářet atmosféru aby se lidé hádali, no to moc dlouho nevydrží bez postihu od Vesmíru a to se máš na co těšit.

Už se naplňuje nádoba, už je téměř u hrdla a za chvíli se přelije a s tím vším co vím tak tuším, že budu tvůj nárazník, který zapříčiní tvůj pád, protože vím co vím a co cítím mě nikdy neklamalo.

A už se bát nebudu, už odkládám veškeré starosti, nervy a strach, však co mi můžeš? Tak si pojď pro svou karmu, která se na Tebe převrhne a srazí tě tam, kam si srazil nesčetně lidí.

Pojď. Když se tak hrneš ke všem ostatním tak pojď, je to nachystané.

Jsem jako Tvůj strážný ďábel, který očekává že budeš smlouvat, ale já nebudu smlouvat, odnesu tě tam, kam zasloužíš a dám ti to, co si zasloužíš. Až si pěkně nalítneš a nebude to dlouho trvat, využiji toho, co mi jde fakt nejlépe a to je má povaha. Využiji svou naivitu a karma tě dožene.

Pokud nepůjdeš do pokory tak tě to čeká. Pokud si nesáhneš do svědomí a nesrovnáš si to v hlavě tak tohle vše tě čeká a já budu cítit za všechny ty lidi tak velký klid a pocit zadostiučinění a dobrý pocit, že to takhle je správné. A hlavně se to všichni doví, protože lidi a drbny tomu pomůžou, sice drbny nemám ráda, ale na tohle se fakt budou skvěle hodit.

Protože já nebudu žádná další laňka na odstřel, já budu alfa vlčice ze smečky, kterou jsi poranil.

Vždy jsem si tak říkávala, kdy na některé lidi dojde karma a po nějakém čase jsem se pak dozvěděla, že si ti lidé u někoho dost hrůzně naběhli a upřímně, patřilo jim to, zasloužili si to. Protože buď se jim to jenom vrátilo a dostali lekci, anebo se pak nad sebou zamysleli a byli lepší verzí sama sebou – což byl ten lepší konec, který jsem si přála. Sice mi to bolest nevrátilo a minulost nezměnilo, ale cítila jsem takový ten „kvit“ pocit, že už vůči tomu člověku nemusím cítit ublížení. A děkovala jsem ať už osobně, nebo jen tak v duchu tomu člověku u koho si ten člověk narazil rypák. Protože jsem cítila, že to byl pozitivní čin a do toho člověka opravdu vstoupila karma. Věřím na to. Tak jako můžou andělé se nacítit do lidí a konat dobro tak stejně tak může karma, proč by ne, je to podobné.

Proč se pak děje to, že lidé, kteří jsou hodní a projdou si peklem s lidmi, nechají se využít, zranit, zklamat tak pak najdou lepší společnost a někoho kdo si jich váží a už nemá potřebu je srážet k zemi? Proč se to děje? Protože těm lidem se vrací to dobro, které zaseli už předtím v minulosti a v dobrém se jim to takhle vrátí.

A proč lidem, kteří dělají sviňárny na nevinných lidech tak, pak sice po své sérii „úspěchů“ dopadnou fakt hrůzně, až hanebně? A proč je obvykle skolí zdánlivě nevinná jejich potencionální oběť?

Já věřím tomu, že za tím je právě něco víc, ta karma. A pokud by existovala taková možnost tak klidně takovou karmou budu pro pár lidí, aspoň bych to viděla na vlastní oči a viděla jsem, že z darebáka se může stát i dobrák, pokud bude chtít a pokud tuto příležitost, kdy se dostane na dno využije k tomu, že se nad sebou zamyslí a srovná si to v hlavě. Pokud ne, dopadne později hůř a karma přijde znovu. Však pokud se zamyslí a bude lepší tak už srážka s karmou nebude. Vše je volba pro co se člověk rozhodne.

Zdroj obrázku: HANTOM007. Loupak.cz [online]. [cit. 5.7.2019]. Dostupný na WWW: https://www.loupak.fun/obrazky/vlastni/924000/

O Sára Lhotáková

Jsem nezávislá autorka projevující svobodné názory bez cenzury.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *