Nevyplácí se potlačovat své schopnosti

Schopnosti, ať už máte jakékoliv, které máte darem, anebo jste je získali postupem v životě. Jsou nádherné a mají svůj smysl a účel, dostali jste, nebo jste je získali a není to jen tak, má to svůj důvod.

Mé schopnosti, když už mám být konkrétně tak to je intuice, předvídání budoucnosti, jasnovidectví, léčení pomocí reiki, prorocké sny. Samozřejmě to tu nechci zveličovat, ale být konkrétní. Vím moc dobře, že tyto schopnosti má spousty lidí. Již jsem o tom psali v několika předchozích článcích .

Musím uznat, že byly a jsou občas chvilky kdy si přeji nevědět, necítit a nevytušit co se stane, nevytušit z lidí jak to vlastně cítí a co v nich je. Někdy si vážně přeji nevědět a cítit radost, že jsem jako ostatní lidé, kteří netuší a žijí život tak, jak k nim přichází. Protože si člověk připadá jako kdyby to, co vidí dopředu, nebo to jednoduše ví tak nemohl ovlivnit, protože tomu tak i obvykle je, prostě to přijde a leckdy tomu ani nezabráníte, kor když se jedná o událost, která není dobrá, nebo která postihne někoho, koho máte rádi a Vy víte, že ho to postihne a musí si tím projít a neumíte v tu chvíli mu nijak víc pomoci.

Ale prostě stane se a o pár dnů, nebo týdnů později si ten člověk tím opravdu prochází.

Ano, můžete si přát, abyste to necítili a můžu Vám garantovat, že na nějakou dobu to skutečně můžete v sobě potlačit. Možná to jde navěky věků, možná ne, to nevím s určitostí, to by spíše mohl říct někdo, kdo s tím tuto zkušenost má.

Avšak já mohu sdělit to, že opravdu schopnosti potlačit jdou. Když člověk chce tak to jde. A mě se to skutečně na nějakou chvíli povedlo, nepřicházelo to a nic jsem neviděla co se stane. Jenže pak se mi všechno to, co jsem v sobě potlačovala začalo projektovat do snů a to, co se mělo stát se mi začalo zdát, viděla jsem to ve snech a i leckdy během dne ke mně začaly chodit vize, záblesky s tím, co se stane a vzápětí se to stalo, čím dál tím častěji se mi to vkrádalo do mysli a to i při běžných denních činnostech. Jak dni plynuly tak jsem se cítila vnitřně a psychicky silnější. Protože jsem své schopnosti nijak nevyužívala tak se to ve mně vnitřně hodně nakupilo a tak jsem se cítila silnější než předtím.

A stejně i přes ty sny, přes ty vize i přes můj nesouhlas jsem si pak uvědomila tu věc, že bez tohoto daru to prostě nejsem já, že si připadám divně. Jako kdybych odevzdala sama sebe a to mi začalo vadit. Necítila jsem se ve své kůži dobře a projevilo se to i na mém životě, že se začaly dít situace a věci, které jsem si nepřála, náhle se vše začalo kazit a já věděla, že to není ono a musím se sebou něco dělat. A jelikož jsem si přála být sama se sebou spokojená a být to zas já tak jak se znám celý ten život tak jsem si řekla, že to v sobě už blokovat nebudu a prostě se tomu znovu otevřu a budu používat své schopnosti, přesně k tomu k čemu byly určené.

Přijala jsem to a už jsem si přestala vyčítat to, co jsem si vyčítala dřív a to je to, že tím že jsem něco viděla co se stane tak jsem měla za to, že to těm lidem do života přitahuji, přitom ti lidé si to přitáhli do života sami svými skutky.

Ale tohle jsem musela vlastní zkušeností pochopit a přestat sama sebe popírat. To je jako kdybyste část svého těla nepoužívali, prostě u vás stále bude, ale Vy budete s prominutím hlupáci když dobrovolně budete používat například jen pravou část těla, když víte moc dobře, že máte i levou, kterou můžete používat, ale jen z rozmaru nepoužíváte.

Musím uznat byla to hloupost to v sobě potlačovat a vidím to na sobě, že bych stejně se sama k sobě takhle vrátila, anebo mi to život jinak připomenul. Dar je od toho, že je Váš a jen na Vás co s ním uděláte, jestli ho použijete pro dobré věci, nebo pro zlé. Ale jen to, že ten dar máte z Vás neděláte zlého člověka a ani nejste zlým nástrojem, pokud se tak nerozhodnete. A pokud to lidé nechápou a vyčítají Vám vlastní neštěstí tak jsou hlupáci oni, protože nedokážou přijmout zodpovědnost za svůj život. To, že vidíte něčí budoucnost neznamená, že mu ji tvoříte, jen ji vidíte, kam se ten člověk řítí – ale vlastními skutky a rozhodnutími. Když mu svou vizi řeknete, můžete ho ovlivnit a on/ona může své chování změnit a tím pádem i změnit svůj život a budoucnost. V tom to spočívá, že on/ona změní své chování a rozhodnutí a tím pádem se tomu může i nemusí vyhnout, ale to záleží na tom konkrétním člověku, ale ne na Vás. Avšak pokud si to necháte pro sebe tak velmi pravděpodobně ten člověk tak bude žít a Vaše vize se skutečně naplní, bývá to tak. Anebo když se ten člověk rozhodne jinak tak tím pádem se Vaše vize změní. To, že někdo vidí budoucnost ještě neznamená, že ji i ovlivňuje. Nemusí, pokud ji jen vidí. Pokud si však přeje něco a záměrně svými myšlenkami a přáními si přeje něco změnit tak to ano, může tu budoucnost změnit svými myšlenkami a svou energií to je pravda.

Vidět budoucnost je jako kdybyste se dívali na televizi, taky neovlivníte co v ní budou dávat, můžete jen přepínat, ale smutný konec hororu neovlivníte, ten prostě se stane, protože scénář je takový. Anebo šťastný konec u dobrodružného filmu taky nezařídíte Vy, jen to sledujete, ten šťastný konec zařídili herci a scénárista. A takhle to je přesně s tím, když vidíte budoucnost.

Život a svou budoucnost si každý tvoří sám, každý je tvůrce svého života. Ano, občas chodí do života tvrdé lekce, které se dají nazvat osudové, avšak je jen na Vás jak se se vším poperete a jak k tomu přistoupíte.

Ale co můžu doporučit tak nikdy nepopírejte to, co umíte jen Vy, nebo to co je Vaším darem, nikdy, raději to přijměte a naučíte se s tím žít. Je to Vaše součást, jste to Vy, nepopírejte to, přijměte to, bude se Vám mnohem líp žít.

Zdroj obrázku: DRAGON-TIME. Dragon-time [online]. [cit. 18.7.2019]. Dostupný na WWW: http://dragon-time.blog.cz/0807/draci-ohen

O Sára Lhotáková

Jsem zrzavá slečinka trochu spisovatelka a trochu víc hudebnice, píšu a tvořím o čem chci.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *