Odpykávám si svou špatnou karmu

Ano, co zasejete to i sklidíte. Všude se básní o tom, jak se dočká člověk toho krásného, jelikož se choval krásně k ostatním, kteří si toho sice nevážili a tím pádem na to doplatili.

Nu dnes se podívám na tu stinnou stránku této celé situace. Každý člověk tady na tomto světě robí jak dobré tak i zlé činy. Nelze totiž být dokonalý a robit vše úplně jen dobře a správně. Vždy se prostě najde nějaká ta chybka, která dělá člověka nedokonalým člověkem ve své kráse, která je přitažlivá a autentická.

Jsem toho názoru, že leckdy je potřeba učinit zlý čin pro dobrou věc. Dále věřím tomu, že leckdy si lidé neuvědomují, co robí a také ne vždy si uvědomují plně následky svých činů.

Pokud člověk není vyloženě zlomyslný tak obvykle vždy jedná tak, jak cítí že to nejsprávnější. Však co když i přesto, že to činil s naprosto dobrým úmyslem a účelem tak stejně se vše pokazilo, vyšel z toho, jako ten nejhorší a největší kazisvět a vlastně i tak nějak pocitově to dolehlo tak, že se i tak cítí.

Že se vlastně to, co si myslí ostatní a to jak to vypadá se dostalo do hlavy toho dotyčného. To je pak průšvih, protože jakmile tomu sami podlehnete tak se to všechno sype a karma se může začít spouštět. A v tu ránu, jak si uznáte to špatné a pustíte si to do sebe a své hlavy tak se vše sype. Najednou se Vám stane nešťastná příhoda, zhorší, či poblázní se zdraví, vztahy partnerské se rozsypávají, narážíte na samá individua kterých se obáváte, cítíte že o vše přicházíte a cítíte se, že těm nejbližším nebo tomu nejbližšímu ubližujete.

Najednou jako kdyby se na Vás sypalo to, co jste vše kdy provedli. Najednou přijde nečekaná negativní situace, které jste se vždy báli, najednou Vám technika vypoví službu ve chvíli, kdy se na ní spoléháte nejvíce a nechá Vás bez informací a signálu tam, kde se nevyznáte, s rodinou se pohádáte, anebo Vás aspoň naštve, schůzky nevycházejí tak, jak byste si přáli, peníze se rozutekly, vztah se rozsypává a Vy moc dobře víte, že na tom máte většinový podíl viny, jelikož kdybyste se nechovali tak drze tak by se to nemuselo stát.

Prostě takový ten pocit, kdy prostě ráno vstanete a cítíte, že cokoliv ten dne urobíte tak půjde špatným směrem pro Vás a také to, že prostě cítíte, že se Vám budou dít špatné a negativní věci a činy. S tím se fakt člověk mizerně cítí, jelikož se obává a obává se hodně toho, co přijde.

To je prostě takový ten pocit, který Vás pronásleduje ve dne v noci, na záchodě, v práci, ve vztahu, při souloži, při psaní článků, při sledování filmu, prostě stále a připomíná Vás to, abyste si moc nemysleli, jelikož o vše v životě můžete přijít a vše se může pokazit a podělat.

A bojíte se, že se tak skutečně stane, jelikož byste neradi o všechno přišli a také byste to všechno neradi ještě víc podělali.

Nejhorší na tom je así ta fáze kdy to nečekáte a dějí si ty nečekané špatné činy a pak ten pocit, že se Vám fakt nebude dařit a že vše půjde proti Vám. Nevím jak to máte Vy, ale já tohle u sebe dokážu poznat a vycítit a vím tak nějak, že to prostě půjde hájovým směrem.

Ten pocit, že cokoliv urobíte tak to bude působit nepřirozeně, nejistě a že ostatní lidé s Vámi budou „orat“ využívat toho, že nejste úplně v pohodě a že budete úslužní.

Nevím jak to popsat, proto ta špatná karma, asi opravdu je to nějaké odpykávání za to všechno, avšak je na tom zajímá ta věc, když proti tomu přestanete bojovat a snažit se všechno zachránit a tak nějak to přijmete tak se uleví. Aspoň tedy mě, když tu špatnou karmu přijmu, srovnám si to v hlavě a beru to tak, že to může chodit do mého života a nejspíše i bude chodit a že to přijímám tak, jak to je, vytvořím si na to případně i grif, nebo řešení tak jako kdyby ten pocit se postupně rozplýval a odezněl.

Nevím, jak je to možné, ale prostě ten oblak a stín, který mě tehdy pronásledoval a jako kdyby se mi za zády vysmíval, že se mi dařit prostě nebude tak, jako kdyby se rozplynul.

A já si fakt říkám a jsem toho názoru, že je jedno kdo si kdo myslí o Vás a jak co vypadá, dokud to nevpustíte do své hlavy tak to nemá šanci. Pokud vpustíte, tak je to průšvih pro Vás, protože Vás to bude trápit a Vy si tu špatnou karmu budete odpykávat. A je fakt, že všechno je to v hlavě, i tahle špatná karma, je to v hlavě.

Jak tam něco vpustíte do hlavy tak to tam fakt je a člověk tomu věří a proto ho i takové věci potkávají v životě.

Kdo tomu nevěří, ano může dostat lekce od života, avšak určitě je nebude prožívat takhle tragicky a nebude se cítit pod návalem temné karmy.

Vše je to o přístupu a já přiznávám, že i na mě přijdou slabší chvilky, kdy se tím nechám ovlivnit a zažiju si tu špatnou karmu, kterou jsem zde popsala.

Ano, je to ta zmíněná špatná karma, kterou cítím, když se probudím tak se mi nic nedaří, obvykle už po ránu či za dopoledne nestíhám, sotva stihnu si zacvičit, urobit čaj, pročíst novinky na netu, nestihnu odepsat na maily a zprávy a na zprávy odepisuji v rychlosti. Obvykle i každý tak nějak nemá čas, protože každý je tak nějak zaneprázdněný a má to svoje na řešení a tak. A pak když kamkoliv jdu, jedu nebo se pohybuji tak se nikdo neusmívá, nikdo si mě ani nevšimne a když už tak když jen chybuji a něco pokazím. Nu, když už tak se vším všudy, vypoví mi mobil, technika kolem mě a prostě já si asi mám poradit jinak, intuitivně. Ještě že intuice není na baterii, která by se vybíjela, jinak už bych byla „namydlená“, metaforicky řečeno.

Ano, špatná karma dostihne každého, dávám za pravdu i mě a nestydím se za to, jsem jen člověk a takové negativní dni a období si prostě odžiji, to se nedá nic jiného dělat. Čím dříve to přijmu tak, jak to je tím lépe pro mě a můžu se s tím popasovat. Karma platí totiž na každého a i ty negativní myšlenky, nebo depresivní myšlenky, která doléhají v toto období, patří to k tomu, ten pocit, kdy všechno pomalu ztrácíte, avšak co když třeba po tom všem člověk nalezne všechno znovu a v možná ještě krásnější formě a podobě? 🙂

 

Zdroj obrázku: MONIKA. Osud z karet [online]. [cit. 16.2.2018]. Dostupný na WWW: http://beta.osud-z-karet.cz/osud?p=karma

O Sára Lhotáková

Jsem zrzavá slečinka trochu spisovatelka a trochu víc hudebnice, píšu a tvořím o čem chci.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *