Spravedlnost, existuje?

Publikovala Sára Lhotáková, pod kategorií Duchovno, Šťastný život.

Jaký máte názor na spravedlnost? Věříte? Nevěříte?

Věříte na karmu? Máte za to, že vše se každému jednou vrátí?

Zákon příčiny a následku. Akce a reakce.

 

 

729_4yw1a20lke

 

Dle mého názoru a zkušeností ze života, spravedlnost existuje, i přes ty všechny dohady, že čekáme příliš dlouho na zásah spravedlnosti, i přes to, že se cítíme ublíženě z toho, jak někomu mohou hanebné činy a procházet a nám ne. Ano, i přes to vše si dovoluji tvrdit, že spravedlnost existuje.

Nic se neděje jen tak. Ze svých zkušeností i když jsem byla na dně, i když jsem byla v pozici ublížené, vždy jsem věřila, že se zlo, které bylo vyslané vrátí odesílateli. Samozřejmě jsem situaci nenechala jen tak a dělala jsem něco pro to, abych tu spravedlnost učinila i já sama.

Pamatujte – Spravedlnost existuje, však musíme pro to něco učinit a udělat první kroky, aby se to mohlo vrátit odesílateli.

Čím spíše budeme čekat a nic nedělat tím déle budeme čekat na spravedlnost.

Každý čin ať dobrý, či špatný se vrací. Tak totiž funguje zákon přitažlivosti.

Ze svého života mohu pouze potvrdit, ať vám bylo jakkoliv ublíženo, vždy pamatujte, že ten kdo vám „ublížil“ na to doplatí též.

I mé osobě se vrátilo špatné rozhodnutí ve zlém. Ano, mohu to potvrdit. Stejně tak, když mě bylo ublíženo, též jsem se nakonec dočkala „odplaty“ a zlý úmysl se vrátil odesílateli a svým způsobem ho to potrestalo.

Nikoho za jeho činy nesoudím, nemám důvod, já též nejsem ideální člověk, také nedělám ideální rozhodnutí a rozhodně nežiji ideální život. Ale vždy než něco uděláte, pamatujte na následky svých činů a rozhodnutí. Nic není bez následků. Žádný následek vašich činů se jen tak neztratí, vždy to tak či tak vyplyne na povrch.

Žiji ve spravedlnosti, ale duchovní a boží spravedlnosti, tam kde se vše vrací tak jak bylo vysláno. Nesnažte se to pochopit rozumem, či očima, chápejte to srdcem. ♥

 

Zdroj obrázku: © COPYRIGHT 2008 – 2014. Fler blog [online]. [cit. 6.12.2014]. Dostupný na WWW: http://www.fler.cz/blog/tvorime-s-tarotem-8-11-spravedlnost-28003

O Sára Lhotáková

Jsem nezávislá autorka projevující svobodné názory bez cenzury.

1 komentar v Spravedlnost, existuje?

  1. milena šlehuferová napsal:

    Já na to co vyšlu ,to se vrátí VĚŘÍM…někdy dřív ,někdy déle….nejsem bez chyby,ale úmyslně bych nedokázala ublížit…. a ti,co mi vědomě ublížili už neodsuzuju,natož abych jim přála zlé….vím, že boží mlýny jsou a jistě melou!!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *