Správný okamžik

Publikovala Sára Lhotáková, pod kategorií Duchovno.

Vše co prožíváme, vše co k nám přichází, vše co si zažijeme a prožijeme se děje ve správný okamžik. Všechno je tak jak má být.

Pokud něco nepřichází, či dle vašeho mínění přichází pozdě, či příliš brzy – je to zapříčiněno pouze vaším myšlenkovým chtíčem. Protože se snažíte ovládnout svou myslí něco, co prostě ovládnout nelze.

Toto je úloha Vesmíru, anebo chcete-li Boha. 

kapka

Každý okamžik, který zažíváte přichází tak, jak má, ať už tomu věříte či ne.

Je hloupost si myslet, že jsme tady na Zemi na všechno sami. Ano, každý žijeme sám za sebe, žijeme sami za sebe svůj život, nikdo jiný to za nás neodžije. Avšak nejsme tu na to sami ve smyslu duchovním. V každou chvíli je tu s námi Vesmír, nebo také Bůh. Je tu jako stvořitel a je tu s námi.

Teď však k tématu. Pokud přišlo do vašeho života něco nového tak je to pro to, abyste se s tím naučili žít a postavit se k tomu, abyste si na to vytvořili zkušenost.

Pokud přichází něco, co se stále opakuje (stejný typ práce, stejný typ partnera, stejná situace) tak je to proto, abyste změnily své myšlenkové vzorce a dokázali se postavit na vlastní nohy a nebát se neznáma a nových věcí, lidí a zážitků. Anebo to také může být, abyste dokončili jistou životní etapu a dokončili jisté záležitosti a zkušenosti s tím spojené.

Pokud přišlo dle vašeho mínění něco brzy či pozdě – je to pouze váš úhel pohledu na věc. Zkuste se na to podívat jinak – proč si myslím, že to přišlo brzy? Není to zrovna teď pro mě ten správný čas, proto to přišlo? Zkuste se nad tím zamyslet. Anebo proč například spravedlnost funguje tak pozdě? Je to pouze váš úhel pohledu na skutečnost. Vše funguje tak, jak má. Vše přichází ve správný čas.

Pokud něco skončilo – znamená to, že byste měli poděkovat za to, že to skončilo a jít životem dál, nebát se změn a nových věcí, lidí či zážitků. Nelpět na starém.

Pokud něco přetrvává – znamená to, že byste měli buď se s tím naučit žít tak jak to je, svým způsobem to přijmout jako výchozí situaci, anebo se z toho pokusit ještě něco naučit, vzít zkušenost, poznání či uvědomění. Vytěžit z toho maximum.

Vše se děje tak jak má, Vesmír moc dobře ví, kdy co se má stát a tak se i děje. ♥

Zdroj obrázku: COPYRIGHT ©. Pozitivní noviny [online]. [cit. 29.11.2014]. Dostupný na WWW: http://www.pozitivni-noviny.cz/cz/clanek-2009070024

O Sára Lhotáková

Jsem nezávislá autorka projevující svobodné názory bez cenzury.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *