Starostliví lidé jsou atraktivní

Ono se dneska fakt moc nenosí, když se někdo stará jeden o druhého, zájem a prostě se ptá a chce toho člověka chránit. Dnes je to prostě asi nemoderní a totálně out. A budu nyní psát o mužích hlavně. Abyste to nevztahovali na mě a nedošlo k nedorozumění. Dnes prostě málokdo dokáže ženě projevit zájem, náklonnost, starost, zájem a zdravou míru žárlivosti. Protože je to prostě něco, co se nenosí. Vlastně ani nevím, jak to ti dotyční, nebo mladí muži celkově prožívají, nevím, do hlavy nikomu nevidím. Ale prostě většina co znám to nechtějí projevovat a chovat se tak.

Dnes je totiž strašně moderní na ženskou dlabat, nevěnovat se jí, slibovat, nechat se ujišťovat, vyznávat lásku jen písemně bez žádného kontaktu, nevídat se, odmítávat setkání kvůli kravinám, nebo jen kvůli tomu že se nechce, nechávat ženu v nejistotě, plýtvat jejím čase, psát blbosti a marně slibovat něco, co nikdy nesplní a vyžadovat jen jednostrannou lásku od ženy a náklonnost.

Bohužel tak to vidím u mladých mužů a je to velmi smutné, vzbuzuje to ve mně nechuť. A taky znám muže, kteří nechtějí projevit nic a když je konfrontujete co a jak, tak všechno omlouvají nesmělostí a strachem a že se báli. Přitom kurňa vypadám já nebo všechny ženy jako zabijáci? A zrovna já? Takový laskavý a přátelský člověk?

To snad nemyslí vážně a dovede mě taková reakce ze strany chlapa rozesmutnit, že si to o mě myslí, když se přitom chovám mile a přátelsky. Znechucuje mě pak ten fakt, když vidím, že je dnes fuj vlastně celá ženská a setkání s ní, pak i vlastně je pro ně fuj se ženské na něco ptát a zajímat se o ní, proč taky že jo, má se přeci zajímat ona a všechno dělat ona. A oni si hrají jen na líná prasata, která údajně nemusí nic a nechávají se obletovat. A víte co je ještě mazec? Když ženská se neozve, nechá toho chlapa vycukat, jestli se začne snažit, tak se snažit nezačne, pár dnů nic, pak ji začne nadávat, co si to vůbec dovolila a ne aby začal krásně žárlit a zajímat se o ní, on jí prostě vynadá, proč se ona nezajímá a proč ona nežárlí. No chápeš to? Já vůbec, ale bohužel se to děje. Prostě nic z nich nedostaneš, jen nadávky, nezájem a ještě diktování co že vlastně to máš dělat a neděláš. Jim vlastně ke štěstí jenom stačí odpovědět na písemnou otázku „máš o mě zájem?“ odpověď „Ano“ a na otázku písemnou „Miluješ mě?“ odpověď „ano“. A to stačí, fyzicky v reálu to dokazovat není třeba, věří tomu i když si z nich vystřelíš, nebo nemyslíš či myslíš to vážně, jim to stačí. Jakmile toto zodpovíš tak se pak chovají ošklivě a vlastně už je nezajímáš.

To je co?

Ale já jsem toho názoru, že je mi jedno, co a jak v chování vyšlo z módy. Já si prostě pořád myslím, že je velmi atraktivní a nádherné, když chlap projeví o ženu zájem, sám od sebe napíše, ptá se, vyptává se, je ohleduplný a i krásně žárlí. Myslím si, že je to prostě na chlapovi roztomilé a to mám s tím pěkné i nepěkné zkušenosti, ale prostě tak to cítím. Protože je vidět, že ten chlap je fakt zamilovaný a má zájem a není nic rozkošnějšího, pokud toho dotyčného též miluješ. A prostě je mi jedno na co jak se nadává a co jak není moderní, pro mě tohle vždy bude skvělé a atraktivní, když se chlap stará a dá pocit ženě, že je tu pro ní a že ji podporuje a zajímá ho co a jak žije, s kým se vídá, s kým se baví, kde pracuje, kde bydlí, její rodina, okolí a celkově co má ráda a co nemá ráda a jak tráví běžný den. Vždy to pro mě bude skvělý projev zájmu a beru to jako krásnou láskyplnou starost a ohleduplnost. Protože z tohoto si myslím, že žena vykvete pokud toho muže též miluje. Takže si myslete co chcete, ale prostě je to nádherné, když se chlap stará a nenechává vše na ženě, má vlastní nápady a dovolí ženě někdy prostě jen být a přijímat, vymyslí program, vymyslí večeři, jídlo, vymyslí co se bude přes den dít, že nemusí ta žena všechno a může si dovolit být přijímající princeznou o kterou je postaráno.

A za tímto názorem si stojím, protože když potkáš někoho takového, tak je to naprosto boží.

Zdroj obrázku: EVA, PARTNERSTEST. www.partnerstest.cz/ [online]. [cit. 9.12.2021]. Dostupný na WWW: https://www.partnerstest.cz/statistika-ve-vztazich-muzi-a-zeny/zarlivost-a-zvedavost/

O Sára Lhotáková

Jsem zrzavá slečinka trochu spisovatelka a trochu víc hudebnice, píšu a tvořím o čem chci.

1 komentar v Starostliví lidé jsou atraktivní

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *