Vedení srdcem

Ten okamžik, kdy jste celý život o něčem snili. Kdy jste si jako malé dítě něco přáli, po večerech jste se modlili, aby se Vám to někdy splnilo. Jako dospělý člověk to berete jako zbožné přání a Váš neuhasínající sen a přání.

Vzpomeňte si na něco takového, co jste si vždy přáli. Život, cíl, cokoliv a připomeňte si jak jste se na to těšili, jak jste si to přáli, jak jste si sami sebe představovali v tom vytouženém přání, jak jste si představovali sami sebe, když by se Vám to přání splnilo.

depositphotos_38608843-3d-cute-funny-heart-cartoon-character-making-choice

A teď zrovna ve chvíli, kdy si říkáte, že si odpočinete, že budete mít klid a že budete mít odpočinek. Teď, nečekaně a v tuto chvíli k Vám přijde příležitost, která Vám otevírá dveře ke splnění Vašeho dětského snu, Vašeho zbožného přání. V tu chvíli, jakoby se všechny dveře Vám otevřely a Vy koukáte. Cítíte nadšení, stres, vášeň, radost, štěstí, obavy, míchají se ve Vás všechny možné emoce.

Na jednu stranu je to něco jako splněný sen, otevřela se Vám příležitost. Sice nebudete mít klid, jak jste doufali.

Ale když je ta příležitost, jak si plnit své sny. Jak byste jednali? Šli byste si ty sny plnit? Zkusili byste to? Zariskovali byste?

Pro mě za mě rozhodně ano.

Protože, když o něčem sním celý svůj život a přeji si něco a když se mi pak naskytne výborná příležitost to vše proměnit v realitu, tak proč bych měla váhat?

Obětuji svou pohodlnost a svůj pomyslný klid ve své splněné sny. Stejně ten klid a pohoda by byly pomíjivé a vystřídalo by se to časem v něco jiného. Odpočívat mohu pak v hrobě :D. Kdy se mi toto poštěstí?

Toto vnímám jako zázrak boží, ten moment, kdy si to můžete plnit, kdy můžete užívat života a kdy můžete jít vstříc svým nejtajnějším a nejsilnějším touhám a přáním. Nádherný pocit, vím, že život stojí za to žít, právě pro tyto chvilky.

Vždy jsem tvrdila, že pocit úspěchu a orgasmus patří k nejkrásnějším pocitům na životě. Nyní bych k tomu přiřadila i tenhle pocit – pocit nadšení a splněného přání, nové příležitosti, něčeho nového.

Může to být riskantní, dobrodružné, nejisté, ale o tom přeci život je. Nic není jisté, je jen cesta odněkud někam :). A záleží na Vás jakou cestou půjdete, jestli naproti tomu co chcete, anebo naproti tomu co nechcete.

Žijete tu, nejste tu náhodou, jste tu od toho, abyste si plnili své sny, tak směle do toho, každý den je tou příležitostí. Nebojte se učinit sám/sama sebe šťastným/šťastnou. Stojíte za to, jste k tomu předurčeni, abyste si plnili své sny a přání. Od toho ten pozemský život je, abyste byli šťastní.

Život není jen o přečkávání a vyčkávání, ale o tom rozhodovat se ve správnou chvilku pro správné cesty a jít si za tím, co chcete. Nestůjte nečinně tam kde jste, čiňte, konejte, žijte.

Vím, jaký je to úžasný pocit. Ten pocit, když můžete pro splnění svého snu udělat maximum a cítíte, že to má smysl.

 

Zdroj obrázku: WACOMKA. depositphotos [online]. [cit. 4.6.2015]. Dostupný na WWW: http://cz.depositphotos.com/38608843/stock-photo-3d-cute-funny-heart-cartoon.html

O Sára Lhotáková

Jsem nezávislá autorka projevující svobodné názory bez cenzury.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *