Věrnost

Publikovala Sára Lhotáková, pod kategorií Duchovno, Šťastný život.

Věrnost, možná pro někoho je to samozřejmost, očekávání, přání, touha, motivace. Ano, beru všechny možné názory, každý by si přátel mít vedle sebe po boku věrného partnera.

Však věrnost jako taková je obrovský klenot. Něco jako truhla s pokladem.

Spousta lidí to nepochopí, dokud na to nepřijde osobním poznatkem.

rodochrozit-5

Celý život jsem osobně chtěla pochopit, proč je tak důležitá věrnost a teď to řeknu hodně upřímně – nechápala jsem význam věrnosti.

Přiznám se, proto jsem v životě nadělala spousty chyb v partnerských vztazích.

Věrnost utváří důvěru, v jakékoliv slova smyslu věrnost vám upevňuje a pomáhá růst důvěře. Proto je to tak důležité ve vztahu.

Vztah ber důvěry nebude dlouhodobě uspokojivý, což si myslím ví většina lidí :), to je totiž velmi častá lekce pro lidi v partnerských vztazích.

A když cítíte důvěru tak vztah vzkvétá :) a jak Vy tak i Vás partner se vzájemnou důvěrou můžete být ve vztahu sami sebou a sami za sebe, aniž by Vás sužovali negativní emoce typu – žárlivost, majetnické jednání, nedůvěra. Těch negativních emocí pak není třeba, když je důvěra, proč by také existovali, když se nemají z čeho živit?

Věrnost je jedno z nejkrásnějších ctností, které můžete svému partnerovi či partnerce dát. 

Ať už bereme věrnost citovou, nebo fyzickou. Nejlepší je však kombinace obojího, kterou si přeje a vyhledává většina lidí.

Věrnost bych opravdu přirovnala ke drahému kameni, který sice chce každý, ale jen málokdo je toho schopný. Pro mě je úžasný člověk a frajer ten, kdo dokáže být věrný v partnerském vztahu.

Dnešní doba šíleně moc nahrává možnosti zahýbání, dnešní doba obnáší mnoho lákadel a vše tomu jen nasvědčuje a umocňuje, aby tomu tak bylo.

Avšak to zda toho využijeme a podlehneme tomu je jen na vás. ♥

O Sára Lhotáková

Jsem nezávislá autorka projevující svobodné názory bez cenzury.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *