Vesmír pomůže

Ano, jak říkám a jak vedu v tomto duchu tyto stránky, když si člověk něco fakt hodně přeje tak se mu to splní. Když člověk o něco usiluje a přeje si to, tak se Vesmír spojí na to, aby se mu to splnilo a tak to bývá.

Někdy jde všechno až hodně rychle. Mě osobně se stává i to, že někdy na něco pomyslím a jen pomyslím na to že bych to třeba chtěla a do pár dnů mi to nějakým způsobem přijde do života a mám to – když jde o věc. Nebo na někoho pomyslím, že by bylo dobré se třeba sejít po delší době nu a ještě ten den se mi ten člověk sám od sebe ozve.

Leckdy až hodně rychlé na mě, když se nad tím pousměji.

Přeji si třeba velké přání, které vím, že si zrealizuji a splním, mám na to prostředky a tak nějak všechno, jen vychytávám svůj volný čas, aby to bylo nejlepší a měla jsem na to dostatek volného času. A ejhle sotva udělám první krok k tomu, aby se to realizovalo tak najednou, rychle a přirozeně to jde a už jdu na řadu a mám to co jsem si přála a ani se nestihnu vzpamatovat z toho, že to šlo tak rychle. Ale za to moc právě děkuji. Že jdou přání takhle rychle, velmi si toho vážím a cením na Vesmíru, že se to fakt hýbe toto a že člověk nemusí jako v dob dospívání nekonečně čekat, až bude moc dělat tohle a tamto a jít tam a tam a dovolit si tohle a tamto.

Připomíná mi to fakt doby dospívání, kdy se člověk těší na to, až mu bude těch 18 let a těší se, že bude moci všechno. Ano, tehdy se mi zdálo všechno nedosažitelné a úderem 18tky dosažitelné. Pak se to odvíjelo od finančních prostředků. A nyní se to již odvíjí na množství volného času. Zajímavé, jak v různých etapách života člověk čeká na něco jiného. Avšak i tak mohu hrdě říct, že 18 let je pro mě za mě tím nejlepší dosavadním věkem, fakt se Vám všechno otevře ze života a do života, můžete všechno a zároveň jste ještě tak trochu děťátko a studentík, tudíž nemusíte až tak do hloubky řešit tu dospělost a dopřávat si jenom to super z toho. Což je na tom nejlepší a nejvíc rebelské a to já zbožňuji.

Trochu jsem odbočila. Přání se plní a kdo říká, že ne tak ten se k tomuto ještě nedopracoval životem.

Budu se opakovat, ale na pochopení tohoto principu přání mi nejvíce dopomohla kniha Jak si správně přát od Piera Franckha, pak film Tajemství a kniha Hrdina, pak za poslední dobu i trilogie knih Karma – od Alexandera Svijaše. Tyto knihy to vysvětlují pro mě za mě asi úplně nejlépe o čem tady nyní konstatuji. Doporučuji všem jako dobrý základ o tomto vzdělání a informacích.

Ano, když něco chcete a přejete si tak se celý Vesmír spojí, aby Vám to dal. Čím lepší propojení s Vesmírem máte tím rychleji a přesněji to jde.

Čím je člověk méně karmicky zatížen tak tím rychleji se mu přání plní. A pozor karmicky se dá zatíži i v tomto současném životě, neodvolávejte se na to, že jste karmicky zatíženi z minulých životů a že proto se Vám nic neplní. To může být sice pravda, ale hlavně činy nyní v tomto životě si tvoříte karmu a to je primární.

Ano, někdy prostě někam jdu a ani tam nedojdu, něco mě zastaví, nebo okolnosti mi nedovolí tam jít, protože tak nějak cítím, že tam jít nemám a něco vyššího tomu brání, abych tam nešla, chrání mě to ještě od něčeho horšího nebo někoho, kdo by se tam zrovna vyskytoval.

Stejně tak tomu věřím, že když někde být máte a máte se tam dostat, tak Vás tam Vesmír prostě dostane a stihnete to naprosto přesně a ani seberychlejší změna Vás nezastaví.

Hodně lidí si mi stěžuje, anebo nejenom mě, ale na internetu si stěžují na to, že mají v životě tu „smůlu“ a že jim se nic neplní a že my lidé, kterým se to přání plní tak jsme buď šťastlivci, anebo totálně mimo, že o čem to vlastně blábolíme, že určitě jsme sluníčkáři a další takové pojmy.

Přitom je to jen výmluva a tak trochu i nedostatek snahy se o toto zajímat. Já věřím, že tohle je dostupné každému a funguje to stejně, jen záleží na každém jak to pojme a jak se k tomu postaví, zda se toho stane otrokem, anebo pánem.

Karmu samu o sobě nevnímám zle, je to prostředek a dobrá zbraň na tomto světě, aby nebyla nerovnováha z duchovního hlediska, udržuje to lidi zde tak, aby se rozvíjeli na své duchovní cestě dál a vlastně měli nějakou šanci se poučit a stát se lepší verzí sama sebe.

Záleží na to, jak moc si tu karmu zaděláte, buď dobrými činy, tím pádem se Vám budou dít krásné věci v životě a budete šťastní, anebo si ji zaděláte zlými činy a ona Vám to také ve zlém vrátí.

Nic nezůstává bez odezvy, jakýkoliv čin, který uděláte se vrací, záleží v jakém rozpoložení jste ten původní čin urobili.

A to je ta svoboda v tom volit si své chování, své činy a tím pádem i svůj osud když to musím takhle nazvat.

A věřím, že Vesmír pomůže. Když nemáte zadělanou karmu od negativních činů a myšlenek tak Vaše přání jdou rychleji se realizovat a okolnosti se tvoří tak, jak je máte v hlavě a jde to.

Věřím tomu a nikomu to samozřejmě nenutím. Ale přání se plní, jsem za to ráda, že to tak je a funguje to tak, je to hodně velký a mocný prostředek jak se v životě učinit šťastným.

Děkuji Vesmíru za pomoc a doprovázení, vážím si toho.

A co Vy jak se k tomu stavíte? Jaký máte názor?

Zdroj obrázku: EXKLUZIVNE. Věk světla [online]. [cit. 22.2.2019]. Dostupný na WWW: http://veksvetla.cz/vzpominka-na-barbel-mohr-kdyz-vam-vesmir-doda-vic-nez-jste-si-objednali/

O Sára Lhotáková

Jsem zrzavá slečinka trochu spisovatelka a trochu víc hudebnice, píšu a tvořím o čem chci.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *