Vyznívám tady hůře, než v reálu jsem

Každý si ulevuje po svém. Na rovinu jsme lidi a prostě každý máme nějaké emoce, až tedy na pár bezcitných a lhostejných jedinců, ale těm tento článek vůbec nevěnuji.

A každý se prostě někdy cítíme divně, různě, zklamaně, vyčerpaně, jakkoliv negativně si doplňte. A každý to nějak ze sebe potřebuje dostat. Každý má svůj způsob, samozřejmě jeden z nejhorších je agresivní a sadistický vůči ostatním lidem, nebo člověku a taky pasivně agresivní, anebo když to člověk bublá a tutlá v sobě to je pak záděl na komplex, trauma, či depresi.

Mně třeba osobně velmi pomáhá hudba, ať už poslech nebo hraní, to je prostě moje parketa a to mi pomáhá hodně, psaní článků, ano možná to tak někdy vypadá, že jsem negativní člověk trpící depresemi nebo úzkostmi, ale fakt vážně jsem v pohodě, jen tady to někdy vypadá jako ta moje nejtemnější část. Vězte mi, že znát mě osobně tak zjistíte, že jsem velmi přátelský a optimistický člověk 😊. A ano prostě tady je to skvělé, můžu si tu ulevit, i tu třeba leccos zdrbnout, pomluvit, vypustit se, zanadávat si na něco, nebo někoho. Nikomu neublížím, nikoho neurazím, nesrazím si svůj společenský status, neohrozím sebe a svou pozici, je to prima. Protože zde je vše hodně obecné a já prostě zobecňuji. Tady se prostě můžu vyřádit a skvěle si i utřídím myšlenky, na co jsem třeba myslela, nebo co mě zaujalo. Pak samozřejmě mi na vypuštění se pomáhá cestování, to je snad nejlepší nabíječ, protože to zapomenu na to co bylo a soustředím se pouze na přítomnost a na okamžik právě probíhající a pak také samozřejmě sex.

Mnoho lidí si z mého okolního života, ti kteří mě znají osobně, tak si myslí, že jsem optimistický a neúnavný nesmrtelný stroj, který vše zvládne. Jenže to je o mě jeden velký mýtus, kterému jsem se snažila dříve čelit, ale nyní je mi to fuk, jen vím že to koluje. Spočítala bych na prstech jedné ruky počet lidí, kteří opravdu ví jaká jsem a že to tak není. A ti se právě tomuto mýtu smějí anebo je jim mě líto, že ke mně tak okolí přistupuje. Přitom ve své podstatě jsem fakt jen člověk, který už několikrát téměř neudržel svou fyzickou schránku pohromadě a nemusel to zvládnout. Člověk, který je fyzicky křehký a zranitelný snadno, jen tu vůli má pevnou. Avšak kdo chce co na mě vidět, to i uvidí, jen než mě někdo zaškatulkuje pod schránku nesmrtelnost, mohl by aspoň zkusit třeba trochu víc zjistit a poznat mě víc a ne jen letmo. Letmo totiž leccos vypadá blbě, nebo úplně jinak než je.

A pak jsou tu lidé, kteří mě znají pouze z internetu nebo ze stránek a ti si zas myslí, že jsem člověk, který má své charisma (nebo tak mi to bylo řečeno) a hodně věcí mu vadí na životě a lidech. Ostatně na jednu stranu se nedivím, jestli to lze soudit jen dle stránek a článků nedivím se. Avšak i tady bych doporučila, aby ti lidé i když to není v časových možnostech, tak prostě někdy se mě zkusit pochopit a poznat blíž, třeba i v osobním životě a kdyby mě znali, pochopili by, že nejsem žádný negativista, nebo někdo, kdo brojí proti světu. Ten názor a úhel pohledu je právě ovlivněný tím, že si tu dost ulevuji, to co třeba běžně až tak si neuvědomí hned, nebo nemám příležitost s někým probrat, protože by to nechápali. Takže tady možná fakt je více toho negativního, avšak není jenom bílá a černá stránka člověka, na to je třeba pamatovat. Mi to hojně připomíná pana Martina Rotu a jeho pořad na youtube Naprosto retardovaný, vystupuje tam velmi naštvaně a agresivně na hodně témat se vyjadřuje a v jednom videu mluvil o tom, že aby si lidé nemysleli tak není věčně naštvaný, že v osobním životě je velmi milý člověk, ale prostě ten jeho pořad si tuto náladu vyžaduje. Což chápu a naprosto to pasuje k tomu, čemu se zabývá.

O Sára Lhotáková

Jsem zrzavá slečinka trochu spisovatelka a trochu víc hudebnice, píšu a tvořím o čem chci.

1 komentar v Vyznívám tady hůře, než v reálu jsem

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *