Život se již na Tobě vyřádil

Spravedlnost, karma, přání ať potkáš sám sebe. Po tom všem, co jsem si přála se vše splnilo do puntíku a jak to tak vidím, tak se život na Tobě již vyřádil dost. Dostal jsi co pro to, za ty všechny podrazárny co si mně udělal. Jen jsem nechala život konat, nechala jsem Tě být, ať se činíš, když si tak chytrý a tak všeznalý a ejhle, ono pár měsíců uplynulo a život řádil. To byla jedna věc, která se Ti pokazila tu na kterou jsi byl nejvíce hrdý, ejhle najednou to není růžové, že? Najednou je to i problematické a musíš to řešit, že jo? Najednou se i hádáš a chováš se rázně, najednou to jde, viď? Hádám, že sis vzpomněl na moje slova tehdy a jak na ně krásně došlo, že?

Druhá věc tu nad kterou ses povyšoval, že to mám horší a nezodpovědnější než Ty, ejhle ono se to vysekalo ještě víc než ten můj problém. Ještě horší, že tě to nechalo v problémech na místě. Vsadím se, že v tu chvíli ti byl milionkrát milejší ten můj problém, který je již dávno vyřešený. Najednou nejsem tak špatná, co?

Třetí věc tu nejzásadnější, kterou sis asi nikdy nepřál, aby se stalo a bohužel jsem něco podobného řekla když bylo po všem, že se Ti všechno zlé cos kdy provedl ukáže a vrátí zpátky na jednom člověku na kterém ti záleží. Nevěděla jsem, jak to přijde, ale cítila jsem, že to tak přijde a ejhle fakt to přišlo. Tohle byla fakt věc, kterou ani já bych Ti nepřála, ale život řádil karmou a dostal si, co pro to. A tohle vše se nasčítalo a když tak na to tak hledím, takhle bych tě nepotrestala, ale stalo se, tvoje karmická nádoba přetekla a takhle se Ti vše vrátilo. Hlavně, že tehdy kdysi kdy ses mi smál si byl za hrdinu a za největšího krále, jak máš údajně vše skvělé a my ostatní můžeme jít do háje. Vidíš to? Jak se karta obrátila. A stačilo jen pár měsíců počkat a nechat Tě být.

Najednou už se dokážeš chovat líp, být milý, hodný a naslouchat a dokonce ocenit i moje způsoby a rady. Děkuji za to, konečně ses k tomu dopracoval, že to, co jsem říkala nebyl hnůj, ale upřímná rada, kterou jsem tehdy říkala člověku, kterého jsem měla ráda. A já si za tím stojím, že jsem měla tehdy pravdu, jen tehdy prostě to byla sranda, že jo? Takový ten princip „jeeee co to kecáš, já vím všechno nejlíp, vy všichni máte špatný názor, já vím že mám všechno nejlepší.“ Ano, tehdy to byla sranda možná tak pro Tebe, mě to tehdy ublížilo, avšak když se teď dívám tak Ti odpouštím. Cítím, že jsem v tomto ohledu došla svému klidu a jsem ráda jak to dopadlo. Nepřeji nic zlého nikomu, avšak vidím, že tohle vše bylo zapotřebí, aby se to stalo i to zlé. A pokud už to nikdy nebude dobré, nebo bude, kdo ví tak jsem ráda za to vše prožité a jsem ráda, že v těch světlých chvílích než se tohle vše semlelo si tě budu pamatovat v dobrém.

Odpouštím, cítím že už není víc, co by se mělo stát. Pokud se ti něco bude dít tak to už hádám nebude karmou, ale tvým vlastním úsudkem a činem. Avšak uvidíš sám.

Já za vše moc děkuji, díky těmto informacím cítím klid. Nechtěla jsem, aby se tohle stalo tímhle stylem a aby to dopadlo takhle, avšak Vesmír věděl nejlépe jak Ti vše vrátit a takhle se to prostě stalo, přijímám to tak, že tě tahle forma a způsob nejlépe naučil.

Cítím klid a vůči Tobě již žádnou nespravedlnost, vím, že i na Tebe se dostalo. Možná to je k nepochopení, ale ničeho čeho jsem udělala v této situaci nelituji, bylo to správné, dokázala jsem být sama sebou a stát při sobě a sama za sebe, chtělo to čas píli a trpělivost, všechno tohle jsem našla v sobě. Tehdy jsem neměla nic, jen jsem byla a musela jsem tohle vše v sobě najít a našla. Děkuji za to.

Nemstím se, jen nechávám Vesmír konat tak, aby se lidé poučili a stali se lepší verzí sama sebe. Mám ráda, když si lidi kteří jednají tak, že někomu ubližují tak když si naběhnou a dojedou na své jednání a donutí je to myslet jinak.

Teď to krásně všechno vidím, jako dokonale zapadající puzzle, které mělo smysl složit a dává to krásný obrázek na to všechno. Děkuji za to, cítím se v pořádku a v klidu. Sobě jsem odpustila, nyní odpouštím Tobě za všechno. A ne proto, že bych tvé dřívější chování schvalovala to ne, ale proto že se k tomu již nevracím a netrápím se pro to, život je krásný a nemá smysl hledět stále dozadu, co se stalo a kdy. Myslím si, že za tu dobu se nebe a vztahy vyjasnili natolik dobře, že už je to jasnější a milejší.

Věřím, že víš jak tohle vše myslím a jak to říkám a chápeš, že je to zrovna pro Tebe. A hádám, že hodně lidu na které to není ani mířené si tohle vztáhne osobně a budu se usmívat, ale věřím, že ten pro koho je to mířené to číst bude a snad bude rád, třeba nebude rád, kdo ví.

Děkuji za všechno, odpouštím vše co se stalo, vím, že život už dal co pro to a ne proto abych se smála škodolibě, ne já se nesměji cizímu neštěstí, ale pro to, že tě pozitivně změnil k lepšímu.

Děkuji. Můžu jít dál s tím vším, co jsem se naučila a co jsem si z toho vzala.

Zdroj obrázku: KIMURAMAKO. Youtube.com [online]. [cit. 25.10.2019]. Dostupný na WWW: https://www.youtube.com/watch?v=DSv_zkDOUvw

O Sára Lhotáková

Jsem zrzavá slečinka trochu spisovatelka a trochu víc hudebnice, píšu a tvořím o čem chci.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *