Životopis SL

Sára Lhotáková, vystupující pod pseudonymem SL je začínající autorkou, která se začala vypisovat ze svých životních zkušeností. V roce 2013 si prošla bulimií ze které se vypsala do knihy Uzdravení a tím se snaží lidem pomoci, aby se poučili z jejích zkušeností a zážitků, zároveň v knize popisuje jak se uzdravit z bulimie a jak na sobě zapracovat duševně tak, aby byl člověk šťastný a zdravý.

V prosinci 2015 vyšlo první vydání knihy Uzdravení. 30.9.2016 vyšlo již druhé vydání knihy Uzdravení.

Je autorkou webu http://saralhotakova.cz kde přispívá články na různá témata, vypisuje se ze života a píše úvahy, kterými je inspirují živí a autentičtí lidé ze života.

V roce 2014 dokončila svou další knihu Duchovní cesta mladého člověka, která pojednává o duchovnu, magii a vše co se týče kartomancie. Popisuje svou cestu, jak pracovala jako kartářka, čím si prošla a co se vše naučila, to vše učí ve své knize. Kniha vyšla dne 27.9.2017 v tištěné podobě. Duchovní cesta mladého člověka 1. výtisk.

Od roku 2014 rovněž přispívá na své stránky, vypisuje se ze života, píše o tom co ji inspiruje a co si prožívá. Články vycházejí pravidelně.

Ke konci červnu 2018 vyšla její třetí kniha nesoucí název Chroničtí lháři, kniha pojednává o osobních zkušenostech autorky s lidmi, kteří neustále lžou a vymýšlejí si. Kniha obsahuje rovněž tipy a taktiky jak nad lháři vyzrát a jak je  včas odhalit.

10.6.2019 vyšla již čtvrtá kniha nesoucí název Vlasy.

Kniha je zaměřená na péči o svůj vzhled, péči o vlasy. Jak poznat své vlasy a pochopit jakou péči potřebují a také rady a návody na to, jak si nechat narůst dlouhé vlasy, aby byly krásné a zdravé.

Dne 24.4.2020 vyšla pátá kniha nesoucí název Spánek a snění.

Studia: 

Po základní škole studovala na Integrované střední škole hotelového provozu, obchodu a služeb Příbram obor cestovní ruch, který v roce 2015 dokončila maturitou.

V roce 2015 rovněž nastoupila na jazykovou školu JS Agency v Příbrami, kde studovala angličtinu, kterou úspěšně zakončila certifikátem PET v květnu 2016.

Zájmy: hudba, hraní na kytaru, cvičení – udržení postavy, zdravý životní styl, práce na webových stránkách, počítače, přátelé, poznávání nových lidí, společenské události, cestování, koncerty, festivaly muži, procházky

Kontakt:  mail saralhotakovasml@seznam.cz

LinkedIn: Sára Lhotáková

YouTube: REBELKAAAAAA

Twitter.com: REBELKAAAAAA

Osobnosti.cz : Sára Lhotáková

Instagram.com: saralhotakova

O Sára Lhotáková

Jsem zrzavá slečinka trochu spisovatelka a trochu víc hudebnice, píšu a tvořím o čem chci.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *